Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tvoritka na pisek zmrzlina

Nalezeno:    67 produktů


ANDRONI Tvořítka na písek: Dortíky

Sada Tvořítka na písek: Dortíky děti zabaví. Mohou pomocí formiček vytvořit dortíky s polevou. Souprava na písek obsahuje: 1 naběračku 4 formičky - košíčky na muffiny 4 formičky - polevy Vyrobeno z plastu. Hračka vhodná pro děti od 3 let. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Barevné provedení formiček je různé a může se lišit v závislosti na aktuální skladové zásobě.

Více informací
od 77 Kč
Koupit nejlevněji

ANDRONI Sada na písek: Zmrzlina (mix)

<p><strong>Růžov&yacute; nebo modr&yacute; kybl&iacute;k</strong> v setu naběračkou a kornoutky, nab&iacute;z&iacute; dětem hru na př&iacute;pravu zmrzlinky, a to při hře na p&iacute;skovi&scaron;ti.</p> <p><strong>Obsah balen&iacute;:</strong></p> <ul> <li>kybl&iacute;k, naběračka, 2 kornoutky</li> </ul> <p><strong>Kupte dětem sadu hraček na p&iacute;sek!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti <strong>od 3 let</strong><br /> Materi&aacute;l: plast<br /> V&yacute;&scaron;ka kybl&iacute;ku: 11 cm</p>

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Androni Bábovičky na písek zvířátka

<p><strong>Zv&iacute;ř&aacute;tka </strong>se stala n&aacute;mětem pro sadu čtyř formiček na p&iacute;sek.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>hra na p&iacute;sku podporuje zručnost</li> <li>rozv&iacute;j&iacute; představivost</li> </ul> <p><strong>Kupte dětem sadu hraček na p&iacute;sek!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti <strong>od 3 let</strong><br /> Materi&aacute;l: plast</p>

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

HAPE Formičky na písek Zmrzlinový set

Speciální sada barevných formiček, díky kterým si vytvoříš kornouty pískové zmrzliny! Balení obsahuje 3 formičky ve tvaru kornoutů, 3 formičky zmrzlinových misek, 1 plastový naběrač zmrzliny a košík s uchem pro pohodlné přenášení. Vyrobeno z odolného plastu. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

ANDRONI Tvořítka na písek: Zmrzlina

Sada Tvořítka na písek Zmrzlina děti zabaví. Mohou tvořit kopečkové zmrzliny z písku nebo kornoutky využít jako formičky na věžičky. Souprava na písek obsahuje: 1 plastovou naběračku 5 formiček ve tvaru kornoutků Vyrobeno z plastu. Hračka vhodná pro děti od 3 let.

Androni Tvořítka na písek - cukrárna

6dílná sada tvořítek na písek - cukrárna.. Vyrobeno v Itálii z kvalitních plastů. Obsahuje: hrabičky, lopatku a tvořítka na zmrzlinu, nanuk, dortík a croissant.

ANDRONI Tvořítka na písek: Dortíky (mix)

Sada Tvořítka na písek: Dortíky děti zabaví. Mohou pomocí formiček vytvořit dortíky s polevou. Souprava na písek obsahuje: 1 naběračku 4 formičky - košíčky na muffiny 4 formičky - polevy Vyrobeno z plastu. Hračka vhodná pro děti od 3 let. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Barevné provedení formiček je různé a může se lišit v závislosti na aktuální skladové zásobě.

Androni Tvořítka na písek 4 kusy - zvířátka

4dílná sada tvořítek na písek. Sada tvořítek na písek: krab, slon, ryba, zajíc. Vyrobeno v Itálii z kvalitních plastů. Baleno v sáčku o rozměrech 27 x 34 cm.

ANDRONI Sada na písek: Zmrzlina (mix)

Sadou na písek: Zmrzlina se děti zabaví nejen na pískovišti, ale i na pláži. Souprava na písek obsahuje: kyblík 2 kusy formiček ve tvaru zmrzlinových kornoutků plastová naběračka víčko na kyblík Vyrobeno z plastu. Hračka vhodná pro děti od 3 let. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Barevné provedení sady je různé a může se lišit v závislosti na aktuální skladové zásobě.

Mondo toys Sada na písek zmrzlina

Sada na písek s konvičkou jako zmrzlinářství je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Hračky na písek Bayo zmrzlina 5 ks

Hračka na písek Bayo zmrzlina. Tato hračka je ideální na hraní v písku. Překvapte vaše děti skvělou zábavou, která má spoustu výhod. Při stavění báboviček, hradu děti rozvíjí jemnou motoriku, představivost a fantazii a také prostorové myšlení. Je to hračka pro všechny děti, které si rády hrají venku. Jedno balení obsahuje 5 kusů báboviček a lopatku. Určené pro děti od 3 rokov. Rozměr: cca 4 cm. Materiál: plast.

Formičky Bábovky na písek zmrzlina 3 ks

Vybavte děti na pískoviště formičkami ve tvarech zmrzliny. Sada obsahuje naběračku na zmrzlinu, 2x kornoutek a 2x kopeček zmrzliny. Rozměr balení: 17 x 10 cm Vhodné pro děti od 12 měsíců..

Formičky Bábovky na písek plast zmrzlina 17x10cm 12m+

Vybavte děti na pískoviště formičkami ve tvarech zmrzliny.

Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI značky Tescoma - snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. Hotovou zmrzlinu můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale...

Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté! S recepty pro ovocné...

Tvořítka na zmrzlinu Lékué Stackable popsicles | velké

Tvořítka na zmrzlinu Lékué Stackable popsicles Nejlepší zmrzlina jsou ty, které jste vyrobili sami! V parném horku nebo jen ...

Tescoma mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů.&nbsp; &nbsp; V čem tvořítka na zmrzlinu BAMBINI vynikají? &nbsp; Snadno s&nbsp;nimi zvládnete&nbsp;přípravu domácí zmrzliny vyrobené z&nbsp;ověřených surovin. Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. &nbsp; Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z&nbsp;mrazničky po j...