Kde jsem:     >  Katalog

Umeboshi 150g bio country life

Nalezeno:    3 produkty


Country koření

Country koření

<h2 style="text-align: justify;"><span style="font-size: 11pt; font-family: inherit;"><strong>pul biber turecké chilli koření</strong></span></h2> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 11pt; font-family: inherit;"><strong>Pul Biber</strong>&nbsp;(turecká chilli paprika ve formě vloček) je koření, které se často používá v turecké kuchyni. Pul Biber není tak suché jako mnoho jiných koření, ale má velmi mírnou vlhkost, podobně jako sušená rajčata.&nbsp;Má intenzivní červenou barvu. Vyniká <strong>mírnou až střední pálivostí</strong> s mírným ovocným tónem.</span></p> <h3 style="text-align: justify;"><span style="font-size: 11pt; font-family: inherit;"><strong>Použití</strong></span></h3> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 11pt;">Grilované nebo dušené ma...

Více informací
od 39 Kč Koupit nejlevněji
Umeboshi 150g BIO Country Life

Umeboshi 150g BIO Country Life

Umeboshi 150g BIO Country Life - Umeboshi patří k tradičním japonským produktům. Umeboshi se vyrábí z japonských ume švestek nakládaných v mořské soli s listy Shiso.

108 Kč Více informací
Lahůdkové droždí 150g BIO Country Life

Lahůdkové droždí 150g BIO Country Life

Lahůdkové droždí 150g BIO Country Life - Droždí sušené vločky jsou inaktivované kvasnice, které nezajišťují kynutí, ale používají se jako ochucovadlo.

48 Kč Více informací
Směs ovocno-ořechová POHODA 150g BIO Country Life

Směs ovocno-ořechová POHODA 150g BIO Country Life

Směs ovocno-ořechová POHODA 150g BIO Country Life - Směs sušeného ovoce a ořechů v biokvalitě. Vhodná k přímé konzumaci, jako součást zdravé snídaně nebo svačiny. Může se přidávat do cereálních směsí nebo moučníků.

63 Kč Více informací