Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Valco snap4

Nalezeno:    8 produktů


Valco Snap 4 Tailor Made Sport

Kočárek sportovní Valco Snap 4 Sport Tailor Made Denim metalická šedá konstrukce Sportovní kočárek Snap 4 Tailor Made Sport má všechny vlastnosti kočárku Snap 4, na které jste již zvyklý. Díky luxusním materiálům, které byly použity a konstrukci s titanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový. Součástí kočárku je i nánožník v barvě kočárku a jeho sedací části.

Více informací
od 6 716 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Kočárek sportovní - Valco SNAP 4 BLACK SPORT

Velmi lehký sportovní kočárek s polohováním nožiček a nafukovacími koly. Vhodný pro děti již od narození, díky opěrce, která lze plně sklopit. Kočárek má extra široké sedátko pro větší pohodlí dítěte.

Více informací
od 6 590 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Kočárek sportovní - Valco Snap 4 Tailor Made - Sand

VALCO Kočárek SNAP 4 TAILOR MADE béžová Kočárek Snap 4 TAILOR MADE má všechny vlastnosti kočárku SNAP 4, na které jste zvyklí. Díky luxusnímu materiálu, který byl použit a konstrukci s titanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový. Součástí kočárku je i nánožník v barvě kočárku, stejně tak je i laděno sedátko.

Více informací
od 5 589 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Korbička externí do kočárku Valco Snap 4 Black

VALCO Korba pevná, externí pro Snap 3,4,Tailor čer Snap korbička je plnohodnotná korbička, kterou lze použít se všemi modely kočárků Snap a Snap 4 (po sejmutí potahu).

Více informací
od 2 419 Kč
Koupit nejlevněji

VALCO Nánožník Snap 4 Trend Tailor Made – Denim

Praktický nánožník v barvě kočárku Valco Snap Trend v provedení Tailor Made pro ochranu vašeho dítěte proti nepříznivému počasí.

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Valco baby Nafukovací kola Snap 4

Nafukovací kola na kočárek Valco Snap 4 Sportovní sada nafukovacích kol pro kočárek VALCO SNAP 4.

Více informací
od 2 799 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Kočárek sportovní Valco Snap Duo Black

VALCO Kočárek Snap 4 DUO černá konstrukce černá Ro Valco Baby Snap 4 Duo je mimořádně lehký kočárek pro dvojčata či sourozence. Za použití stejné konstrukce a technologie, jako u jednosedadlového typu, váží Snap Duo pouze 12.6 kg. Maminky vícerčat jistě ocení jeho snadnou manipulaci a jednoduché skládání. Kočárek Valco Baby Snap Duo nabízí všechny vlastnosti jako jednoduchá verze.

Více informací
od 7 199 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Kočárek sportovní Valco Snap Ultra Trend Denim

Kočárek sportovní Valco Snap Ultra Trend Denim Sportovní kočárek Snap Ultra Trend - Novinka roku 2019.

Více informací
od 9 490 Kč
Koupit nejlevněji

Valco Baby - Kočárek sportovní Valco Snap Ultra Duo Tailor Made Grey Marle

Kočárek sportovní Valco Snap Ultra Duo Tailor Made Grey Marle Stylový, moderní, extra lehký kočárek pro dvojčata Valco Snap Ultra Duo v Tailor Made úpravě v denimové edícii- novinka pro rok 2019.

Více informací
od 9 999 Kč
Koupit nejlevněji

Pláštěnka na VALCO SNAP

Pláštěnka kompatibilní se sportovním kočárkem Valco SNAP 4. Pláštěnka tvoří výbornou ochranu před deštěm a sněhem. Lze jí čistit mýdlovou vodou o teplotě max. 30°C. Pláštěnka je vyrobena v ČR.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

VALCO BABY - Kočárek sportovní Valco Snap4 Black Tailor Made Denim metalická šedá konstrukce

Sportovní kočárek Snap 4 Tailor Made má všechny vlastnosti kočárku Snap 4, na které jste již zvyklý. Díky luxusním materiálům, které byly použity a konstrukci s titanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový. Součástí kočárku je i nánožník v barvě kočárku a jeho sedací části.- plynulé skládání - kočárek je vybaven plně sklopným sedadlem s neomezeným počtem pozici, proto je vhodný pro děti již od narození - unikátní systém skládání CleanFold ™ Chánové sedadlo před zn...

VALCO BABY - Adaptér ke kočárku Snap3/Snap4

Adaptéry pre použitie autosedačiek Maxi-Cosi, CYBEX, BESAFE, AVIONAUT slúži na prevážanie vyššie uvedených autosedačiek na podvozku kočíka VALCO SNAP (Snap 3, Snap 4) adapter nemožno použiť pre kočík Valco Snap Ultra s otočným sedením, dvojčatový kočík Valco Snap Duo, ani športové kočíky Valco Snap 4 Trend Tailor Made a Snap 4 Trend Tailor Made Šport

VALCO BABY - Pult ke kočárku Snap3/Snap4

Praktický pult na kočárek. Snadná instalace a údržba. - hluboký s držákem na pohár - vhodný pro kočárky Snap 3, Snap 4 a Snap Ultra

VALCO Snap 4 Kočárek TAILOR MADE - denim - Valco Snap 4 TAILOR Made Denim 2017

Kočárek Snap4 TAILOR MADE má všechny vlastnosti kočárku SNAP 4, na které jste zvyklí. Díky luxusnímu materiálu, který byl použit a konstrukci stitanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový. 1. Plynulé skládání: Snap je vybaven plně sklopným sedátkem s nekonečným počtem pozic, proto je vhodný i pro děti již od narození při použití hluboké korby. Od rovného posezu k plně sklopnému sedátku, sedátko poskytuje pohodlí a podporu v každém úhlu. 2. Skládání jedním pohybem:...

VALCO SNAP 4 Kočárek Tailor Made Sport, grey marle

Kočárek Snap4 TAILOR MADE SPORTna nafukovacích kolech má všechny vlastnosti kočárku SNAP 4, na které jste zvyklí. Díky luxusnímu materiálu, který byl použit a konstrukci s titanovou úpravou, získáte kočárek, který je nejen funkční, ale i designový. 1. Plynulé skládání: Snap je vybaven plně sklopným sedátkem s nekonečným počtem pozic, proto je vhodný i pro děti již od narození při použití hluboké korby. Od rovného posezu k plně sklopnému sedátku, sedátko poskytuje pohodlí a podporu v každém úhlu...