Kde jsem:     >  Katalog

Velmi levne kojenecke obleceni

Nalezeno:    1367 produktů


Kojenecké bavlněné legíny New Baby Leggings - Kojenecké bavlněné legíny New Baby Leggings šedé

Kojenecké bavlněné legíny New Baby Leggings - Kojenecké bavlněné legíny New Baby Leggings šedé

Praktické dětské bavlněné legíny české značky New Baby Leggings. Legíny jsou velmi praktickým kouskem oblečení pro malé děti. V pase mají širší gumičku a jsou zúžené na nohavičkách. Jsou precizně a kvalitně ušité a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, ve kterém se bude vaše miminko cítit velmi pohodlně. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan.

151 Kč Více informací
Kojenecké bavlněné legíny Nicol Mia

Kojenecké bavlněné legíny Nicol Mia

Praktické dětské bavlněné legíny Nicol Mia zdobené vzorem leopardí srsti. Legíny jsou velmi praktickým kouskem oblečení pro malé děti. V pase mají širší gumičku a jsou zúžené na nohavičkách. Jsou precizně a kvalitně ušité a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, ve kterém se bude vaše miminko cítit velmi pohodlně. Mia je nová dechberoucí kolekce navržena s ohledem na potřeby našich nejmenších. Materiál: 100% bavlna.

141 Kč Více informací
Kojenecké bavlněné tepláčky Nicol Star

Kojenecké bavlněné tepláčky Nicol Star

Praktické a stylové dětské tepláčky Nicol Star. V pase mají širší lem, jsou zúžené na nohavičkách s lemem. Šmrnc dodává teplákům snížený sed. Tepláčky jsou velmi praktickým kouskem oblečení pro malé děti. Jsou precizně a kvalitně ušité a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, ve kterém se bude vaše miminko cítit velmi pohodlně. Star je nová dechberoucí kolekce navržena s ohledem na potřeby našich nejmenších. Složení: 100% bavlna.

245 Kč Více informací
Kojenecké tepláčky Nicol Rainbow růžové

Kojenecké tepláčky Nicol Rainbow růžové

Praktické a stylové dětské tepláčky Nicol Rainbow zdobené nášivkou s nápisem RAINBOW. V pase mají širší lem s gumičkou, jsou zúžené na nohavičkách s lemem a mají 2 hlubší kapsičky. Šmrnc dodává teplákům snížený sed. Tepláčky jsou velmi praktickým kouskem oblečení pro malé děti. Jsou precizně a kvalitně ušité a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, ve kterém se bude vaše miminko cítit velmi pohodlně. Rainbow je nová dechberoucí kolekce navržena s ohledem na potřeby našich nejmenších. Slože...

318 Kč Více informací