Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Venec autronic

Nalezeno:    18 produktů


Autronic Věnec AN008B NAT

Provedení: Přírodní adventní věnec je vyroben z lakovaného proutí, tudíž je velmi pevný a vydrží Vám několik let. Obsahuje čtyři bodce na svíčky a je zdoben kostkovanou mašličkou. Věnec si můžete dozdobit podle Vašeho vkusu.

Autronic Věnec z bobulí VP1893

Věnec z bobulí Umělá dekorace, bílý Průměr 47cm

Autronic Věnec z peří, barva šedá AK6113-GREY

Bytová dekorace - věnec zdobený šedými peříčky. Stane se zajímavým doplňkem moderního interiéru.  Průměr 25 cm

Autronic Věnec s umělými vajíčky a květinami PRZ3317

Velikonoční věnec ozdobený plastovými vajíčky a bílými růžičkami. Hodí se k dozdobení každé klasické i moderní domácnosti. Rozměr: 6x25x6 cm

Autronic Vánoční věnec PRZ3361

Růžový vánoční věnec zdobený perličkami, šiškami a růžičkami. Vánoční věnec dodá každému prostoru sváteční nádech – ať už ho zavěsíte na dveře nebo použijete k ozdobení štědrovečerního stolu.

Autronic Velikonoční věnec PRZ857240

Věnec s proutím, umělými vajíčky a peřím Velikonoční dekorace Průměr 25cm

Autronic Vánoční věnec PRZ3353

Vánoční věnec dodá každému prostoru sváteční nádech – ať už ho zavěsíte na dveře nebo použijete k ozdobení štědrovečerního stolu.

Autronic Vánoční věnec PRZ3352

Vánoční věnec zdobený šiškami dodá každému prostoru sváteční nádech – ať už ho zavěsíte na dveře nebo použijete k ozdobení štědrovečerního stolu.

Autronic Velikonoční věnec PRZ857257

Velikonoční věnec s proutím, květinami a umělými vajíčky. Polystyrenový základ. Hodí se k dozdobení každé klasické i moderní domácnosti. Průměr: 33 cm Držte mimo dosah malých dětí.

Autronic Svícen AN006-GREY

Provedení: Adventní věnec ve tvaru obdélníku je vyroben z kvalitního lakovaného proutí, je velmi pevný a vydrží Vám několik let. Věnec lze dozdobit podle Vašeho vkusu, takže ho můžete využít jak na Vánoce, tak po celý rok. Obsahuje čtyři bodce na svíčky.

Autronic Svícen AN003B-NAT

Provedení: Adventní svícen je vyroben z kvalitního lakovaného proutí, je velmi pevný a vydrží Vám několik let. Svícen lze dozdobit podle Vašeho vkusu. Vytvoříte si tak originální dekoraci, která se bude ve Vašem interiéru pěkně vyjímat. Věnec obsahuje čtyři bodce na svíčky v černé barvě.