Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vetsi krabice s vikem

Nalezeno:    1128 produktů


Box, plastový, s víkem, 12 l, průhledný, ALLSTORE

Silné a trvanlivé stohovací krabice pro ukládání věcí Včetně víka Zesílené rohy a spodek Rukojeti pro snadné nošení Transparentní barva umožňuje vidět obsah krabice Rozměry: 55 x 36 x 9 cm Stohovatelné s: CSDRU10C Box 10l REALLY USEFUL

Box, plastový, s víkem, 10 l, průhledný, ALLSTORE

Silné a trvanlivé stohovací krabice pro ukládání věcí, A4 papír, desek Včetně víka Zesílené rohy a spodek Rukojeti pro snadné nošení Transparentní barva umožňuje vidět obsah krabice Rozměry: 40 x 25,5 x 15 cm Stohovatelné s: CSDRU9C Box 9l REALLY USEFUL

KRABICE na peníze zelená

Krásná svatební krabice s jemným motivem lučních kvítků na svatební blahopřání a peněžní dary od svatebčanů. Krabička je s víkem a otvorem pro obálky a je vyrobena z vysoce kvalitního, silného papíru. Velikost : 20 x 20 x 20 cm.

Krabice hvězda 3 ks

Sada 3 třpytkovaných krabic s víkem ve formě hvězdy. Z papíru, v různých barvách. Rozměry velké 22x11 cm, střední 18,5x9,5 cm a velké 16x8 cm.

Krabička na žetony L - větší

Dřevěná krabička na žetony s odklápěcím víkem. Rozměry pořadače jsou 25x13x2 cm, vnitřek je rozdělen na čtyři přihrádky. Skvělý doplněk ke stolním hrám. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu, sestavení je snadné a není k němu zapotřebí lepidla.

Krabice Hortenzie malá

Robustní krabice s potiskem. Made in Italy. Z ekologického kartonu bez plastových knoflíků na montáž, nahrazeno novým a exkluzivním systémem montáže. Doba montáže je snížena rovněž díky předmontovanému víku s ocelovými nýty, objem krabice je větší. Měří 25x35x17,5v cm.