Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Viko k sudu amfora

Nalezeno:    46 produktů


Hadice k sudu na dešťovou vodu Amfora

Díky této hadici snadno propojíte sud přímo s okapem. Usnadníte si tak napouštění sudu a voda nebude stříkat všude okolo.

Víko k sudu 200l 581051

k sudu na 200 l průměr: 76 cm materiál: plast Náhradní plastové víko ke kulatému sudu na dešťovou vodu, které odolává venkovním vlivům.

Víko k sudu BINGO 75 l černé

Víko na sud BINGO na dešťovou vodu 75 l Sběr dešťové vody je skvělý způsob, jak ušetřit a neplýtvat vodou. víko pro sudy BINGO o objemu 75 litrů barva víka černá průměr víka je 46 cm Proč zbytečně používat vodu z kohoutku, když na mnohé účely poslouží stejně dobře ta zadarmo. Dešťovou vodu upotřebíte na zalévání zahrady a záhonků kolem domu, ale i například při omývání horských kol, pracovních bot, venkovních rohožek apod.

VÍKO NÁHRADNÍ K SUDU 300L, PR. 80CM PH

Náhradní plastové víko ke kulatému sudu na dešťovou vodu, které odolává venkovním vlivům. k sudu na 300 l průměr: 80 cm materiál: plast

Kohoutek k sudu na dešťovou vodu

Tento kohoutek je primárně určen pro sudy Amfora, Canyon a Woodcan. Usnadňuje napouštění konví a věder, nemusíte je již složitě zvedat.

Sud na dešťovou vodu Garden Amfora terakota

Tato plastová nádoba na vodu je určena k umístění k okapovým rýnám, kde zachytí dešťovou vodu a tu pak můžete využít například na zalévání zahrádky. Nádoba má dva otvory pro výpust vody (kohoutek, hadice). Součástí výrobku je praktický poklop - víko, na které je možné umístit okrasné květiny.

Plastový sud CURTEC UN 17L šroubovací víko

Sud z plastu Curtec se šroubovacím víkem je vyroben z HDPE (vysokohustotní polyethylen) s potravinářským atestem. Specifikace: průměr sudu: 338 mm průměr hrdla: 295 mm objem sudu: 17 l výška sudu: 240 mm šířka sudu: 335 mm barevné provedení: bílá/červená těsnění ve víku šroubovací víko mají UN 1H2/X/S certifikací a jsou tedy vhodné pro přepravu nebezpečných látek dle předpisů ADR, IATA-DGR či IMDG Sudy jsou vhodné pro skladování a k přepravě sypkýc...

Zahradní sud na dešťovou vodu 300 l, kohoutek + víko

Plastový sud na dešťovou vodu o objemu 300 litrů jsou vyrobeny z PP materiálu. Nespornou výhodou sudů je jejich pevnost a také zelená barva díky které splynou s okolím. Jako příslušenství lze k sudu dokoupit praktický podstavec, pro usnadnění napouštění kbelíků či konví. V zimních měsících je třeba sudy uskladňovat v prostorách, kde teplota neklesá pod bod mrazu. Specifikace: horní průměr vnější: 800 mm horní průměr vnitřní: 750 mm spodní průměr vnější: 610 mm výška včetně víka: 860 mm dodáván...