Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vitra jidelni stoly a table

Nalezeno:    49 produktů


Vitra designové stoly Metal Side Table (výška 38 cm)

Stoly Metal Side Tables jsou malé, poněkud nenáročné pomůcky, které mohou být snadno přemístěny na další místa a ztělesňují splnění Vašich představ o odkládacích stolech. Díky harmonii jejich rozměrů a atraktivnímu formálnímu kontrastu mezi útlými stolními deskami a objemnými podstavcovými nohami jsou atraktivním a zajímavým doplňkem každého interiéru.

Diabla designové jídelní stoly D12 Table

Tyto Diabla designové jídelní stoly D12 Table připomínající oběžnou dráhu patří do stejnojmenné kolekce, kterou navrhla designérka Marià Castelló. Ta využívá u svých designů této řady jednoduché linie a tenké ocelové tyče se stejným průměrem 12mm. Celou tuto kolekci navrhla pro projekt Bosc d´en Pep Ferrer, který je v minimalistickém stylu na ostrově Formentera. Deska i tyčky jsou v několika barevných kombinací.

Bolia desnignové jídelní stoly Peyote Dining Table

Designový jídelní stůl Peyote kombinuje přírodní materiály s elegantními prvky. Základna stolu, která má inspiraci tvaru listu nese robustní desku stolu. Vyroben je z certifikovaného dřeva FSC a zaručuje tím vysokou odolnost a životnost. Kombinovat ho můžete také s dalšími designy série. Nechte vnést do svého domova osobitý, přirozený a jemný styl inspirovaný přírodou.

MAGIS jídelní stoly Bombo Table (73 cm)

Jednoduchý avšak sofistikovaný a velmi oblíbený – to je stolek Bombo Table od firmy Magis. Skvěle se hodí k barové stoličce Bombo Stool či židli Bombo Chair. K dostání je v několika barevných provedeních, ve výškově nastavitelné a fixní verzi. Podnož je vyrobena z pochromované oceli, deska stolu je z ABS plastu. Skvěle se hodí do domácností, barů a kaváren a své nezastupitelné místo má i na výstavách (např. jako odkládací stolek).

Diabla designové jídelní stoly Abstrakt Mona Table Square

Diabla designové jídelní stoly Abstrakt Mona Table Square s pozoruhodnou a svůdnou geometrickou grafikou, jsou výsledkem hravé práce designéra Jonathana Lawese. Brit, který vytvořil dvě barevné verze pro tyto jednonohé stoly, které jsou v nabídce v kulatém i čtvercovém formátu. Smyslem tohoto projektu je kombinace grafického dekorativního prvku a kvalitního nábytku. V nabídce jsou v několika verzích.

Designové jídelní stoly Mona Table (průměr 70 cm)

Designové jídelní stoly Mona Table jsou kulaté stoly s typickou jednou nohou. Lze je využít jako konferenční stolek, jako pomocný stolek či na něm můžete pracovat. Záleží na vás a zvoleném průměru stolu. V nabídce si můžete vybrat z velikostí 70 cm, 80 cm nebo 90 cm a k dispozici je také v několika barevných kombinacích. I když je speciálně navržený pro použití v exteriéru, klidně ho můžete použit také uvnitř.