Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vizitky na dverestojanek na vizitky

Nalezeno:    3368 produktů


Stojánek na vizitky VBC56

Pultový plastový zásobník na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

Stojánek na vizitky BC93

Zásobník na vizitky z plexiskla.<br />Stupňovité uspořádání kapes.<br />Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.<br />Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Kapsy na vizitky

náhradní kapsy pro rotační indexSada kapes na vizitkyBalení: 40 ks

Elegantní zásobník na vizitky

elegantní zásobník na vizitkymatově stříbrná barvana 20 ks vizitekmateriál: hliník

Stojánek na vizitky JD7

Jednoduchý plastový zásobník na vizitky.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Desky na vizitky 96 vizitek

Desky na vizitky - obsah na 96 vizitek.

Pouzdro na karty a vizitky

Pouzdro z pravé kůže na karty a vizitky.

Plexi držák na vizitky JD9

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla k připevnění na zeď pomocí lepicí pásky.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Určeno pro vizitky do v x š - 50 x 90 mm.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD4

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Pouzdro na karty a vizitky

Černé kožené pouzdro na karty a vizitky, o rozměrech 10 x 6,7 cm. 

Plexi stojánek na vizitky JD6

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla orientovaný na výšku.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Držák na vizitky Ball - Philippi

Držák na vizitky a fotografie BALL, 4 ks. v balení.

Venkovní držák na vizitky JD5

Jednoduchý venkovní zásobník na vizitky z plastu.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Upevnění na stěnu pomocí šroubů nebo lepicí pásky.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Držák na poznámky, vizitky, pohlednice.

V roce 1967 IPAC patentoval "Klip nerez Inox ", který získlal z trojúhelníkového odpadu vzniklého při výrobě hrnců. Tento vzácný designový předmět se zrodil z malého mistrovského díla, které využívá pojetí recyklace jako užitečný a inteligentní objekt. Původní nerezová spona byla přeměněna na řadu mini pomůcek: Klip extravagantní, zábavný, praktický a víceúčelový, který lze dnes uznat jako opravdový symbol italského designu. Konfortni držák na poznámky, vizitky, pohlednice....

Modré pouzdro na vizitky Pantone

Vaše vizitky jsou ještě horké z tiskárny a chcete, aby zůstaly dlouho jako nové? Stačí je uchovávat v pouzdře, díky kterému se nepomačkají. Až na sebe budete předávat kontakt potenciálnímu klientovi, uděláte na něj dojem nejen vizitkami, ale i tímto pouzdrem od Pantone ♥ A co je přesně je Pantone? Je to nejen značka, ale také barevný prostor, patentovaný stejnojmennou značkou. Řídí se podle něj celý svět - textilní průmysl, designéři, bytový návrháři a další, pro které jsou barvy při práci ne...

Blomus Pouzdro na vizitky GENTS

Malý vizitkář GENTS je vyroben z robustní matné nerezové oceli v elegantním, čistém designu. ;Chrání vizitky před pomačkáním či vyblednutím. Chcete-li vyndat vizitku, stačí otevřít víčko na pantech. Vizitkář je krásným dárkem pro každého, kdo se chce profesionálně prezentovat. ; ; Vizitkář ;GENTS ve stručnosti: Vyroben z matné nerezové oceli Víčko se snadno otevírá díky pantům Rozměry: šířka 6 cm, délka 9,5 cm Hmotnost 75 g ; ; Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní ži...

Kožené pouzdro na vizitky, velbloudí

O my bag! Kousky této značky jsou modlou pro všechny fashionisty. Jejich divokost a vintage podoba jim totiž dávají přitažlivý a lehce tajuplný náboj. O my bag vyniká poctivým ručním zpracováním a retro stylem s moderními prvky. Historie značky O my bag se začala psát v roce 2010, kdy zakladatelka a hlavní designérka značky Paulien Wesselink vycestovala do Indie navštívit zdejší dodavatele a řemeslníky. Při domluvě o spolupráci pro ni byl nejdůležitější jejich zodpovědný přístup. Kabelky a taš...

Plastový zásobník na vizitky na výšku stojací

Pultový plastový zásobník na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)

Plastový stojánek na vizitky na šířku stojací

Pultový plastový stojánek na vizitky na šířku stojací - ca 40-60 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 40 vizitek (300g s laminem) nebo 60 ks (250g bez lamina) Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 94 x 22 (12) x 18 mm