Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vlaknina psyllicol s prichuti pomerance 100g dr popov

Nalezeno:    5 produktů


Psyllicol 100g příchuť pomeranče

S příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie, rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování a navozuje pocit sytosti.

Psyllicol® s příchutí pomeranče, 100 g

Psyllicol® – Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie – rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti. 100 g. Doplněk stravy.

Psyllicol s příchutí ananasu 100g

Rozpustná vláknina obohacená o oblíbenou ananasovou příchuť. Oceníte ji při hubnutí – při konzumaci nalačno vyvolává pocit nasycení, čímž se zmenšuje touha po jídle.

Psyllicol 100g příchuť citronu

Psyllicol® je rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova s příchutí citronu se sladidlem ze stévie. Napomáhá správnému vyprazdňování a navozuje pocit sytosti.

DR. POPOV Psyllicol s příchutí pomeranče 100 g

Psyllicol® - Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie - rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti. DR. POPOV Psyllicol s příchutí pomeranče 100 g od výrobce DR.POPOV v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Doplňky stravy dohledatelný pod kódem 45236 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz