Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Voditka pro psy modre

Nalezeno:    1993 produktů


Brýle pro psy

Popis: Sluneční a ochranné brýle pro psy DOGGLES ILS Chrome (L)Sluneční a ochranné brýle pro psy DOGGLES ILS Chrome (L) je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: Sluneční a ochranné brýle pro psy DOGGLES ILS Chrome (L)Sluneční a ochranné brýle pro psy DOGGLES ILS Chrome (L) nejsou módní výstřelek. Jejich kvalita nabízí víc! 100% UV ochrana zraku, nerozbitné materiály, protizamlžovací úprava, otěruvzdorná skla - tyhle brýle fungují! I psi mají citlivé oči a potřebují je chránit. Jsou chvíle, kdy si to sami

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott reflexní vodítko weekender pro psy

Kvalitní výcvikové vodítko. Alcott Reflexní vodítko weekender je vyrobeno z kvalitních materiálů. S délkou 1,5 m a reflexním prošitím je ideálním doplňkem pro vaše procházky.

Více informací
od 356 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott nastavitelné vodítko pro psy, M

Alcott nastavitelné vodítko pro psy černé, velikost M - Rozměry: 1,9 x 200 x 0,5 cm nastavitelné vodítko pro psy - Alcott nastavitelné vodítka Vám umožňují rozhodnout se, jak blízko nebo daleko chcete svého pejska venčit. Například u veterináře zkrátíte vodítko tak, abyste měli pejska hned u sebe, nebo naopak ve Vašem oblíbeném parku využili maximální délky, aby se Váš mazlíček mohl toulat jak se mu zlíbí.

Více informací
od 356 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott nastavitelné vodítko pro psy, L

Alcott nastavitelné vodítko pro psy černé, velikost L - Rozměry: 2,5 x 200 x 0,5 cm nastavitelné vodítko pro psy - Alcott nastavitelné vodítka Vám umožňují rozhodnout se, jak blízko nebo daleko chcete svého pejska venčit. Například u veterináře zkrátíte vodítko tak, abyste měli pejska hned u sebe, nebo naopak ve Vašem oblíbeném parku využili maximální délky, aby se Váš mazlíček mohl toulat jak se mu zlíbí.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott vodítko pro psy, S

Alcott reflexní vodítko pro psy černé, velikost S - Rozměry: 1,6 x 182,9 x 0,5 cm vodítko pro psy - Připravte se na své velké dobrodružství s našim vodítkem. Je vybaveno svítícími nylonovými a reflexními prvky pro bezpečnost a viditelnost. Neoprenová polstrovaná rukojeť Vám poskytne maximální pohodlí.

Více informací
od 333 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott reflexní vodítko pro psy, L

Alcott reflexní vodítko pro psy černé, velikost L - Rozměry: 2,5 x 182,9 x 0,5 cm vodítko pro psy - Připravte se na své velké dobrodružství s našim vodítkem. Je vybaveno svítícími nylonovými a reflexními prvky pro bezpečnost a viditelnost. Neoprenová polstrovaná rukojeť Vám poskytne maximální pohodlí.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Alcott reflexní vodítko pro psy, M

Alcott reflexní vodítko pro psy černé, velikost M - Rozměry: 1,9 x 182,9 x 0,5 cm vodítko pro psy - Připravte se na své velké dobrodružství s našim vodítkem. Je vybaveno svítícími nylonovými a reflexními prvky pro bezpečnost a viditelnost. Neoprenová polstrovaná rukojeť Vám poskytne maximální pohodlí.

Více informací
od 356 Kč
Koupit nejlevněji

Lishinu Bungee

Lishinu Bungee Oranžové - Odpružené samonavíjecí hands-free vodítko pro silné psy a psy s vůlí tahat do 30 kg, s oranžovým výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry. - **Odpružené samonavíjecí hands-free vodítko pro silné psy a psy s vůlí tahat do 30 kg, s oranžovým výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry.** Běháte nebo chodíte na dlouhé procházky s vaším psem? Nakupujete? Zavazujete si tkaničky, telefonujete nebo otevíráte dveře? Vedete kočárek nebo se věnujete jakékoliv jiné aktivitě s vaším psem, kdy je tradiční vodítko na obtíž? S Lishinu zůstávají jednoduché věci stále jednoduché. Jakto? Lishinu je totiž první inteligentní hands-free vodítko na světě. Mít psa neustále pod kontrolou s klasickým vodítkem vás nejen nutí dělat nepřirozené pohyby, ale navíc vám neumožňuje používat obě ruce....

Více informací
od 988 Kč
Koupit nejlevněji

Karlie-Flamingo LED nylonové vodítko s USB nabíjením, 120cm

LED nylonové vodítko zelené s USB nabíjením, 120cm - Výborný LED nylonový zelené vodítko na procházku v noci nebo za šera. - Obsahuje nabíječku. Lze nabíjet přes USB. Velikost 120cm.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Lishinu Original

Lishinu Original Zelené - Samonavíjecí hands-free vodítko pro psy do 30 kg, s výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry. - **Samonavíjecí hands-free vodítko pro psy do 30 kg, s výměnným krytem a lanem dlouhým 3 metry.** Běháte nebo chodíte na dlouhé procházky s vaším psem? Nakupujete? Zavazujete si tkaničky, telefonujete nebo otevíráte dveře? Vedete kočárek nebo se věnujete jakékoliv jiné aktivitě s vaším psem, kdy je tradiční vodítko na obtíž? S Lishinu zůstávají jednoduché věci stále jednoduché. Jakto? Lishinu je totiž první inteligentní hands-free vodítko na světě. Mít psa neustále pod kontrolou s klasickým vodítkem vás nejen nutí dělat nepřirozené pohyby, ale navíc vám neumožňuje používat obě ruce. Nemůžete si tak naplno užít radost ze sportování a trávení času s vaším psem. S Lishinu j...

Více informací
od 736 Kč
Koupit nejlevněji

Lishinu Light Lock

Samonavíjecí hands-free vodítko pro psy do 8 kg, s lanem dlouhým 3,5 metru.

Více informací
od 749 Kč
Koupit nejlevněji

Lishinu Prodloužení vodítka

Prodloužení vodítka pro psy malého vzrůstu, originální příslušenství k vodítkům Lishinu.

Lishinu prodloužení vodítka

Prodloužení vodítka pro psy malého vzrůstu, originální příslušenství k vodítkům Lishinu. Lishinu Prodloužení vodítka je součástí nabídky originálního příslušenství k vodítkům Lishinu. Ty mimo jiné umožňují uchopení psa za poutko na ruku. Pes se tak od vás nemůže vzdálit, což se hodí v situacích, kdy je v blízkosti jiný pes, větší počet lidí nebo kdy přecházíte silnici. Pokud venčíte psa malého vzrůstu, může se stát, že bude vodítko na uchopení pomocí poutka na ruku příliš krátké. To můžete s...

Alcott nastavitelné vodítko pro psy modré, velikost M

Alcott nastavitelné vodítko pro psy modré, velikost M - Rozměry: 1,9 x 200 x 0,5 cm nastavitelné vodítko pro psy - Alcott nastavitelné vodítka Vám umožňují rozhodnout se, jak blízko nebo daleko chcete svého pejska venčit. Například u veterináře zkrátíte vodítko tak, abyste měli pejska hned u sebe, nebo naopak ve Vašem oblíbeném parku využili maximální délky, aby se Váš mazlíček mohl toulat jak se mu zlíbí.

Karlie Sluneční brýle pro psy Surfdog modré

Sluneční brýle pro psy Surfdog se 100% ochranou proti UV v modré barvě.

Alcott Reflexní vodítko weekender pro psy modré

Kvalitní výcvikové vodítko. Alcott Reflexní vodítko weekender je vyrobeno z kvalitních materiálů. S délkou 1,5 m a reflexním prošitím je ideálním doplňkem pro vaše procházky.

Alcott reflexní vodítko, weekender, pro psy, modré

Vodítko Weekender se vyznačuje reflexními prvky, vysokou kvalitou materiálu a neoprenovou rukojetí, která má integrovanou sponu a umožňuje bezpečné uchycení. Např. sedíte na terase ve Vaší oblíbené kavárně a toto vodítko zajistí, aby Vám pejsek nikam neutekl.

Ruffwear vodítko pro psy, Front Range, modré, velikost 20mmx150cm

Ruffwear vodítko pro psy Front Range kombinuje silné spojení s elegantním designem pro snadný a pohodlný zážitek při procházce s Vaším psem. Inspirovaný oblíbeným modelem postroje Front Range Harness. Vodítko obsahuje polstrovanou, ergonomickou rukojeť , jedinečnou lehkou Ruffwear karabinu z hliníku a jasný a odvážný design. Robustní a zároveň lehké vodítko pro psy Vás udrží v pohodlném spojení s Vaším psím společníkem při jakýchkoliv Vašich dobrodružstvích. AKTIVITY : ...

Ruffwear vodítko pro psy, Flat Out Leash, modré, velikost 25mmx180cm

Vodítko pro psy Ruffwear Flat Out je vhodné pro každodenní použití, které spojuje trvanlivost, všestrannost a vnější estetiku. Toto nastavitelné vodítko pro psy může být ručně držené nebo nošené kolem pasu. Uživatelsky přívětivá boční uvolňovací přezka, vyztužená hliníkovým uniloopom, poskytuje mimořádnou pevnost, zatímco unikátní Ruffwear Talon Clip nabízí silné a bezpečné uchycení k obojku. Design tohoto vodítka pro psy inspirovaný přírodou vás spojuje s vašimi oblíbenými divokými místy. ...

Alcott reflexní vodítko pro psy modré, velikost S

Alcott reflexní vodítko pro psy modré, velikost S - Rozměry: 1,6 x 182,9 x 0,5 cm vodítko pro psy - Užijte si vodní radovánky s naším námořnickým vodítkem. S neoprenovou polstrovanou rukojetí a reflexními prvky.

Alcott Reflexní vodítko pro psy, modré vel. S

Pevní nylonové vodítko v modré barvě s reflexními prvky. Dostupné ve 3 velikostech

Alcott reflexní vodítko pro psy, modré, velikost S

Připravte se na své velké dobrodružství s našim vodítkem. Je vybaveno svítícími nylonovými a reflexními prvky pro bezpečnost a viditelnost. Neoprenová polstrovaná rukojeť Vám poskytne maximální pohodlí.

Alcott nastavitelné vodítko pro psy, modré, velikost M

Alcott nastavitelné vodítko Vám umožní rozhodnout se, jak blízko nebo daleko chcete svého pejska venčit. Například u veterináře zkrátíte vodítko tak, abyste měli pejska hned u sebe nebo naopak ve Vašem oblíbeném parku využili maximální délky, aby se Váš mazlíček mohl toulat jak se mu zlíbí.

Ruffwear vodítko pro psy

Ruffwear Quick Draw Leash je vodítko pro psy, které se nosí kolem krku psa. Vychutnejte si svobodu procházek s možností použití krátkého vodítka v případě potřeby. Vodítko Quick Draw Leash se jednoduše připne na libovolný obojek, obalí kolem krku a zajistí se uzávěrem háčku a smyčky. Při nutnosti použití vodítka zatáhněte za uchopení, a vodítko se v okamžiku uvolní! Bezpečnostní uchopení umožňuje rychlé uchopení v krizových situacích. Otočný Crux Clip je pevný, bezpečný a poskytuje jednoruční ...

Ruffwear vodítko pro psy

Ruffwear Double Track Coupler je adaptér na vodítka, který umožňuje jednoduché venčení dvou psů bez zaplétání vodítek do sebe. Zvlněný materiál Wavelength u vodítka absorbuje šok a poskytuje pohodlný zážitek pro psy a jejich lidi. Otočný úchytný klip Crux Clip poskytuje silné a bezpečné uchycení k oběma psům. Ruffwear Double Track Coupler lze využít s většinou Ruffwear vodítek pro optimální zážitek z procházek. AKTIVITY : Každodenní použití, Běh, Turistika, Procházky VHODNÉ DOPLŇKY : Vyberte s...

Deka pro psy BARNEY šedá a modré kostičky 150x100 cm

Fleecová deka BARNEY pro psy je hřejivá a zpříjemní Vašemu psovi místo odpočinku. Deka je velice praktická a pomůže Vám ochránit nábytek před ostrými drápky zvířete.

Vodítko pro dva psy Tonma

Typ vodítka: klasické Délka [cm]: 230 Materiál: ABS plast