Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Winnwell hokejove navleky sr m modra

Nalezeno:    15 produktů


Reebok návleky

Návleky na hokejové kalhoty Reebok jsou určeny pro sjednocení barvy kalhot seniorského hokejového týmu. Návleky vyrobené z odolného polyesterového vlákna nabízejí velký prostor pro umístění reklam. Zapínání je řešeno páskem s přezkou.

Více informací
od 749 Kč
Koupit nejlevněji

Winnwell SR návleky M / Modrá

Hokejové návleky Winnwell SR v různém barevném provedení mají utahování na tkaničky a přezku, pružný klín v zadním švu.

návleky Winnwell M / Modrá

návleky Winnwell nakupujte v sekci Hokejové oblečení. Další Hokej značky WinnWell nakupujte výhodně na lypo.cz. Hokejové návleky Winnwell SR v různém barevném provedení mají utahování na tkaničky a přezku, pružný klín v zadním švu.

Winnwell Hokejový návlek SR - Senior, M, modrá

Barevné seniorské hokejové návleky Winnwell. Utahování na tkaničky a přezku, pružný klín v zadním švu. Jednotlivé velikosti odpovídají velikostem hokejových kalhot.

WinnWell Pro Stock SR M / Tmavě modrá

WinnWell Pro Stock SR Tmavě modrá/M nakupujte v sekci Hokejové kalhoty. Další Hokej značky WinnWell nakupujte výhodně na lypo.cz. Hokejové kalhoty Winnwell ProStock SR jsou profesionální seniorské kalhoty na hokej. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře, kostrče a oblasti ledvin. Jsou velmi pohodlné a lehké, neomezují hráče v pohybu a mají možnost rozepnutí nohavice.

Winnwell ProStock SR kalhoty M / Tmavě modrá

Hokejové kalhoty Winnwell ProStock SR jsou profesionální seniorské kalhoty na hokej. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře, kostrče a oblasti ledvin. Jsou velmi pohodlné a lehké, neomezují hráče v pohybu a mají možnost rozepnutí nohavice.

Winnwell AMP500 SR - senior, M, tmavě modrá

Nové seniorské kalhoty pro hráče základní řady Winnwell AMP 500 SR. Lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče seniorské kategorie kanadské značky Winnwell. Kalhoty jsou opatřeny NXT technologií. Technologie Cleansport NXT Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500. Co umí technologi...

Návleky Bauer Supreme 2S Pro Girdle SR tmavě modrá M

Návleky Bauer Supreme 2S Pro Girdle SR využijete jako vrchní vrstvu na hokejové Girdle.