Kde jsem:     >  Katalog

Z zava na panske kopacky

Nalezeno:    524 produktů


PUMA_FUTURE Z 3.2 FG AG

PUMA_FUTURE Z 3.2 FG AG

Kopačky lisovky, na pevný přírodní (FG), umělý (AG) a tvrdý přírodní (HG) povrch, oranžová a stříbrná barva Kopačky PUMA FUTURE Z 2.3 FG/AG Kopačky PUMA FUTURE Z 2.3 FG/AG vám umožní věnovat zápasu maximální nasazení. Jedinečně padnoucí svršek modelu Z 2.3 v kombinaci s citlivým svrškem poskytuje naprostou kontrolu nad vedením míče.  Dokonale padnoucí PUMA FUTURE Z 2.3Svršek pánských kopaček tvoří textilní a syntetické materiály, které doplňuje šněrovací mřížka. Díky střihu s vypletenou Spandex ponožkou vám boty PUMA FUTURE Z 2.3 poskytnou dokonalou citlivost pro vedení míče.  Pohodlí s PUMA FUTURE Z 2.3Měkké a maximálně pohodlné vnitřní provedení kopaček PUMA FUTURE Z 2.3 FG/AG vám spole...

Více informací
od 2 199 Kč Koupit nejlevněji
Adidas Copa Sense 2 FG

Adidas Copa Sense 2 FG

Pánské kopačky adidas COPA SENSE .2 FG jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximum pohodlí a jistý došlap. Svršek je ze syntetické kůže s prošitým vzorem, který drží míč dobře u nohy. Flexibilní podrážka poskytuje stabilitu na pevném podkladu, umělé trávě a tvrdé půdě.

Více informací
od 890 Kč Koupit nejlevněji
Puma FUTURE Z 3.1 FG/AG - Pánské kopačky

Puma FUTURE Z 3.1 FG/AG - Pánské kopačky

Pánské kopačky Puma FUTURE Z 3.1 FG/AG revoluční kopačky rozbíjí formu s kompresním ohybem FusionFit + Adaptive midfoot, který poskytuje vynikající padnutí a systémem Dynamic Motion navrženým pro přenos vaší energie přímo na hřiště pro lepší trakci.

2 199 Kč Více informací
Puma FUTURE Z 1.1 FG/AG - Pánské kopačky

Puma FUTURE Z 1.1 FG/AG - Pánské kopačky

Dopřejte své hře nádech vkusu s výkonem a výjimečným stylem v pánských kopačkách FUTURE Z 1.1 FG/AG. Revoluční kopačky rozbíjí formy s kompresním ohybem FusionFit + Adaptive midfoot, který poskytuje vynikající uzamčení a systémem Dynamic Motion navrženým pro přenos vaší energie přímo na hřiště pro lepší trakci. Užijte si výbušný vícesměrový pohyb a prvky GripControl Pro pro rozhodující velení nad míčem.

5 199 Kč Více informací