Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zachytna vana

Nalezeno:    123 produktů


záchytná vana na olej s výlevkou 16 l

záchytná vana na olej s výlevkou 16 l Popis produktu:průměr s výlevkou: 55 cm <BR> průměr bez výlevky: 44 cm <BR> Objem: 16 l <BR> Výška: 15 cm <BR> Materiál: Polyethylen <BR> Předsazená hrana zabraňuje nechtěnému rozlití. <BR> ...

Plastová záchytná vana, kapacita 220 l - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná plastová vana z recyklovaného materiálu slouží k ochraně před únikem nebezpečných látek. Vanu je možné umístit na paletu, vyhovuje parametrům euro palety. Vhodné pro skladování látek ohrožujících vodu a skladování hořlavých kapalin. Odolná vůči nárazům, UV záření, chemikáliím, kyselinám a zásaditým látkám. Možnost dokoupení dalšího příslušenství dle potřeby - plastový nebo kovový rošt, kolečka, madlo, nožky nebo ohrazení.

Plastová záchytná vana s roštem, kapacita 150 l - Prodloužená záruka na 10 let

Polyetylenová záchytná vana s vyjímatelným plastovým roštem Vhodná pro skladování chemikálií, kyselin a zásaditých látek. Možnost manipulace pomocí paletového nebo vysokozdvižného vozíku.

Plastová záchytná vana s roštem, kapacita 240 l - Prodloužená záruka na 10 let

Stohovatelná záchytná vana z polyetylenu s pozinkovaným roštem. Odolná vůči kyselinám, vhodná pro umístění 2 sudů nebo 1 palety. Jednoduchá manipulace pomocí rukojeti na všech stranách vany.

Ocelová záchytná vana s roštem, kapacita 660 l - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná vana pro uložení 8 sudů o objemu 200 l, ideální pro použití pod regály. Vhodné pro skladování vodě nebezpečných látek a hořlavých kapalin. Opatřená certifikátem TÜV.

Ocelová záchytná vana pod IBC kontejner, pozink - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytné vany ke skladování nádrží KTC a IBC, ideální pro plnící a stáčecí procesy. Stabilní ocelová konstrukce. Pro agresivní skladovací kapaliny, jako jsou kyseliny a louhy, může být vana vybavená odolnou vložnou vanou z PE.

Plastová záchytná vana, kapacita 35 l, zelená - Prodloužená záruka na 10 let

Stohovatelné záchytné vany z polyetylenu vhodné do potravinářství. Odolné vůči kyselinám a značnému mechanickému namáhání. Jednoduchá manipulace díky rukojetím na všech stranách vany.

Manutan Kovová záchytná vana s roštem, integrované nohy, pro 2 sudy, lakovaná

Záchytné vany pro 2 sudy vhodné pro skladování látek ohrožujících vodu a skladování hořlavých kapalin. Dostupné ve variantách s nožkami nebo pro umístění na paletu. Varianty v pozinkovaném provedení mají zvýšenou odolnost vůči agresivním látkám.

Ocelová záchytná vana Manutan, kapacita 15 l - Prodloužená záruka na 10 let

Stohovatelné ocelové vany pro umístění pod nádrže nebo kontejnery, kde dochází k nežádoucímu úniku kapalin. Odolné vůči uhlovodíkům a rozpouštědlům, všechny vany procházejí testem nepropustnosti. Lakované v oranžové barvě RAL 2000.

Manutan Plastová záchytná vana s roštem, kapacita 90 l - Prodloužená záruka na 10 let

Stohovatelná záchytná vana z polyetylenu pro skladování malých nádob. Vana je opatřená plastovým vyjímatelným roštem.

Kovová záchytná vana IBS k mycím stolům, typ WK - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná vana chrání před únikem kapaliny do okolního prostředí. Určená k mycím stolům IBS.

Modulová plastová záchytná vana s roštem, kapacita 60 l - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná vana z polyetylenu vhodná ke skladování sudů. Vana dokáže pokrýt libovolně dlouhou plochu díky spojovacím modulům. Opatřena plastovou vyjímatelnou mřížkou.

Kovová záchytná vana IBS k mycím stolům, typ WF - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná vana chrání před únikem kapaliny do okolního prostředí. Určená k mycím stolům IBS. Splňují normu ČSN 650201, certifikace TÜV.

Kovová záchytná vana IBS k mycím stolům, typ M - Prodloužená záruka na 10 let

Záchytná vana chrání před únikem kapaliny do okolního prostředí. Vyrobena z ocelového plechu tl. 0,3 mm Určená k mycímu stolu IBS. Možnost skladování vysoce vznětlivých (R12) kapalin.