Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zaves foliovy

Nalezeno:    13 produktů

Podobné fráze:ZÁVĚS fóliový modrý

S touto krásnou matnou modrou oponou máte perfektní pozadí pro vaši párty. Možné použití jako pozadí pro fotografování, závěsná dekorace pro chlapeckou párty nebo babyshower. Závěs tvoří matné modré proužky z fólie. Délka : 2,50 metru a šířka : 1 metr.

ZÁVĚS fóliový matná růžová

S touto krásnou matnou růžovou oponou máte perfektní pozadí pro vaši párty. Možné použití jako pozadí pro fotografování, závěsná dekorace pro dívčí párty nebo babyshower. Závěs tvoří matné růžové proužky z fólie. Délka : 2,50 metru a šířka : 1 metr.

DEKORACE závěs fóliový modrý

rozměry: 90x250cm vhodný k dekoraci fotokoutku, sweet baru, narozeninové oslavy nebo jiné slavnostní příležitosti

DEKORACE závěs fóliový stříbrný 1ks

Fóliový závěs rozměry: 90x250cm vhodný k dekoraci fotokoutku, sweet baru, narozeninové oslavy nebo jiné slavnostní příležitosti

ZÁVĚS fóliový Viva la fiesta

VÍCEBAREVNÁ FÓLIOVÁ ZÁCLONA - VIVA LA FIESTA Ozdobte si tématickou párty ve stylu fiesta tím, že na této další párty zavěsíte tento fóliový závěs, který se třpytí a svítí - ideální pro tématické párty v mexiko stylu nebo dalšími dekoracemi ve stylu tematické oslavy Lliama a Cactus párty. Balení obsahuje 1 závěs 90 cm š. x 240 cm v.

DEKORACE závěs fóliový zlatý 1ks

Fóliový zlatý alu závěs do dvěří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské párty doma či v baru. Velikost závěsu je 90 x 250 cm. Zlatý závěs je vhodný k dekoraci fotokoutku, sweet baru, narozeninové oslavy nebo jiné slavnostní příležitosti.

Dekorační závěs fóliový zlatý 1ks

zlatý rozměry: 19x400cm lze libovolně stříhat vhodný k dekoraci fotokoutku, sweet baru, narozeninové oslavy nebo jiné slavnostní příležitosti

DEKORACE závěs fóliový opalizující 1ks

Stranová záclona v opalescenční barvě, šířka cca 400 cm, výška cca 18,5 cm. Vhodný k dekoraci fotokoutku, sweet baru, narozeninové oslavy nebo jiné slavnostní příležitosti.

Zatemňovací závěs Zelia (1 ks v balení) - Černá

Závěs ve velmi hodnotném vzhledu pro elegantní interiér. Závěs díky těžkému provedení (210g/m2) zatemňuje a také tepelně chrání a chrání před hlukem. Závěs má na líci fóliový potisk v zlaté barvě. Perfektní do ložnic nebo obytných místností. Tento závěs je velmi pěkným doplňkem do oken.