Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ziletky na holeni atrta

Nalezeno:    184 produktů


Astra Žiletky na holení

<p>Klasická žiletka na holení vhodná jak pro běžné holicí strojky tak pro Shavetty. Balení obsahuje 5 ks.</p>

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

QShave Žiletky na holení

<p>Klasická žiletka na holení vhodná jak pro běžné holicí strojky tak pro Shavetty. Balení obsahuje 5 ks.</p>

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Platinum žiletky 5 ks

<p>Klasické náhradní čepelky pro holicí strojky či shavetty. Balení obsahuje 5 ks.</p>

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Žiletky na holení Mühle Razor

Žiletky Mühle z vysoce kvalitní nerezové ocele potažené platinou pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Povrchová úprava: Platina Dodáváme v plastové krabičce.

Žiletky na holení Timor Solingen (10 ks)

Žiletky z kvalitní nerezové ocele potažené teflonem od výrobce Giesen & Forsthoff ze Solingenu. Žiletky jsou tvrzeny ledem pro lepší tvrdost a déletrvající ostří. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Povrchová úprava: Teflon Dodáváme v plastové krabičce. Vyrobeno v Německu.

Žiletky na holení Wilkinson Sword (5ks)

Klasické žiletky Wilkinson z nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v plastové krabičce.

Žiletky na holení Gillette Platinum (5 ks)

Klasické náhradní čepelky pro holicí strojky či shavetty. Balení obsahuje 5 ks.

Sputnik žiletky 5 ks

Klasické žiletky na holení Sputnik pro Vaše hladké oholení. Žiletky se speciální teflonovou vrstvou, díky níž má ostrost delší životnost. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváno v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Voskhod žiletky 5 ks

Klasické žiletky na holení Voskhod pro Vaše hladké oholení. Žiletky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené teflonem. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváno v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Shavettové žiletky na holení Single Edged Perma Sharp (100 ks)

Poloviční žiletky Perma-sharp určené do holicích strojků typu shavette (břitvy na žiletky). Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 100 žiletek Vyrobeno v Rusku.

Lord Žiletky na holení Rainbow Super Stainless (5 ks)

Žiletky Rainbow z vysoce kvalitní evropské nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Žiletky se vyznačují vysokou ostrostí a dlouhotrvajícím ostřím. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Egyptě.

Simbatec Žiletky na holení Razolution Double Edge Simbtec (10 ks)

Kvalitní žiletky na holení Razolution jsou z nerezové ocele a potažené teflonem a tvrzené ledem. Každá žiletka je samostatně balena ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Povrchová úprava: Teflon Dodáváme v plastové krabičce. Vyrobeno v Německu.

Azmüsebat Shavettové žiletky na holení Derby Professional (100 ks)

Poloviční žiletky Derby z vysoce kvalitní nerezové ocele (0,1 mm) s platinovým povlakem. Určené do holicích strojků typu shavette (břitvy na žiletky). Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 100 žiletek Povrchová úprava: Chrom-Ceramic-Platinum-Wolfram a Polymer Vyrobeno v Turecku.

Žiletky na holení Gillette Nacet Stainless (5 ks)

Kvalitní žiletky od značky Gillette z nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Nacet je jedna ze starších značek Gillette (sahá až k roku 1920). Tyto žiletky jsou velmi ostré s dlouhotrvající životností. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Žiletky na holení Double Edge The Bluebeards Revenge (10 ks)

Velmi ostré žiletky anglické značky Bluebeards Revenge. Žiletky jsou potažené keramikou pro větší tvrdost a PTFE pro lepší klouzavost po kůži. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Povrchová úprava: Ceramic a PTFE Dodáváme v plastové krabičce. Vyrobeno v Izraeli. Značka The Bluebeards Revenge cílí hlavně na mladé muže a rebely.

Lord Žiletky na holení Shark Super Stainless (5 ks)

Žiletky Shark z kvalitní nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Egyptě firmou Lord.

Žiletky na holení Lord Super Stainless (10 ks)

Populární žiletky Lord z kvalitní nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Mají vysokou ostrost, které dlouho vydrží. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Egyptě firmou Lord.

Žiletky na holení Gillette 7 Oclock Sharp Edge

Velmi kvalitní žiletky z nerezové ocele to jsou 7 O´clock od Gillette. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváno v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Žiletky na holení Super-Max Super Stainless (10 ks)

Žiletky Super-Max Super Stainless z kvalitní nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Dodáváme v krabičce. Vyrobeno v Indii.

Žiletky na holení Astra Superior Platinum (5 ks)

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky jsou v Česku velmi oblíbené. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Žiletky na holení Astra Superior Stainless (5 ks)

Oblíbené žiletky Astra Superior Stainless jsou z kvalitní nerezové oceli. Jsou ostřejší než zelené Astra Platinum, ale vydrží kratší dobu. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Rusku.

Žiletky na holení Lea Traditional Double Edge (10 ks)

Žiletky španělské značky Lea pro optimální oholení. Vyrobeno z kvalitní nerezové ocele. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Dodáváme v plastové krabičce.

Žiletky na holení Titanium Blade QShave (5 ks)

Klasická žiletka na holení vhodná jak pro běžné holicí strojky tak pro Shavetty. Balení obsahuje 5 ks.

Žiletky na holení Double Edge Personna (10 ks)

Žiletky od firmy Personna z nerezové ocele s platinovým povlakem pro Vaše hladké oholení. Jsou oblíbené díky výbornému poměru cena / výkon. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 10 žiletek Povrchová úprava: Platina Dodáváme v plastové krabičce.

Lord Žiletky na holení Shark Super Chrome (5 ks)

Žiletky Shark z kvalitní nerezové ocele s chromem pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Povrchová úprava: Chrom Dodáváme v papírové krabičce. Vyrobeno v Egyptě firmou Lord.

Žiletky na holení Derby Extra Double Edge Azmüsebat (5 ks)

Žiletky Derby z vysoce kvalitní nerezové ocele (0,1 mm) s platinovým povlakem pro Vaše hladké oholení. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Obsah balení: 5 žiletek Povrchová úprava: Chrom-Ceramic-Platinum-Wolfram a Polymer Dodáváme v plastové krabičce. Vyrobeno v Turecku.