Kde jsem:     >  Katalog

Zinek cena

Nalezeno:    174 produktů

Podobné fráze:Vrut do dřeva ZnB, zapuštěná hlava - 3x16

Vrut do dřeva ZnB, zapuštěná hlava - 3x16

Vrut do dřeva, zapuštěná hlava, zinek bílý Univerzální vrut do dřeva, zapuštěná hlava, bílý pozink Množstevní slevy! Při nákupu spojovacího materiálu ve velkém výrazně ušetříte. Velkoobchodní cena a počet kusů pro slevu se zobrazí po najetí kurzorem na zelenou ikonu vedle ceny.

0,30 Kč Více informací
Matice přesná /8/ ZB, DIN 934 - M30

Matice přesná /8/ ZB, DIN 934 - M30

Matice přesná ZB DIN 934 bílý zinek DIN 934 rozměry v tabulce s variantami pevnost 8 Množstevní slevy! Při nákupu spojovacího materiálu ve velkém výrazně ušetříte. Velkoobchodní cena a počet kusů pro slevu se zobrazí po najetí kurzorem na zelenou ikonu vedle ceny.

24 Kč Více informací
Hřeben polohovací Tokoz

Hřeben polohovací Tokoz

Hřeben polohovací Tokoz ocelové výlisky snadná manipulace možnost nastavení v 10 označených polohách vhodný pro polohování dílů nábytku, ventilačních oken apod. povrchová úprava: žlutý zinek maximální statické zatížení v ose hřebene: 200 kg cena za 1 ks Součástí dodávky jsou: 2 vruty 2 podložky

268 Kč Více informací
Podložka pro vruty se ZH - 6x21mm

Podložka pro vruty se ZH - 6x21mm

Podložka pro vruty se zápustnou hlavou pro vruty pro dřevostavby materiál: uhlíková ocel povrch: galvanický žlutý zinek Množstevní slevy! Při nákupu spojovacího materiálu ve velkém výrazně ušetříte. Velkoobchodní cena a počet kusů pro slevu se zobrazí po najetí kurzorem na zelenou ikonu vedle ceny. Počty kusů v balení se často mění, rádi Vám je obratem sdělíme.

8 Kč Více informací