Sada na opravu závitů M14x1,5 Opravná sada poškozených a stržených závitů M14×1,5 včetně vrtáku a vložek – QUATROS QS14187L Praktická souprava pro snadnou opravu poškozených závitů M14×1,5. Využití najde všude tam, kde nelze vyřezat nový větší závit – opravený závit má stejnou velikost, jako ten původní. Díky tomu, že závitová vložka je z oceli lze sadu využít také pro zpevnění (vyztužení) závitů v jinak měkčích materiálech, jako je hliník nebo některé slitiny.   Poškozený závit se odvrtá přiloženým... Celý popis

Koupit za 387 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada na opravu závitů M14x1,5

Opravná sada poškozených a stržených závitů M14×1,5 včetně vrtáku a vložek – QUATROS QS14187L Praktická souprava pro snadnou opravu poškozených závitů M14×1,5. Využití najde všude tam, kde nelze vyřezat nový větší závit – opravený závit má stejnou velikost, jako ten původní. Díky tomu, že závitová vložka je z oceli lze sadu využít také pro zpevnění (vyztužení) závitů v jinak měkčích materiálech, jako je hliník nebo některé slitiny.   Poškozený závit se odvrtá přiloženým vrtákem, následně se závitníkem vyřeže závit, do kterého se našroubuje pružinková vložka. Vyrážečem se poté odlomí výstupek ve vložce, a výsledkem je nový závit původní velikosti – M14×1,5.   Součástí sady je vrták, závitník, vyrážeč, šroubovák a 10 ks závitových vložek. Vrták a závitník je vyroben z kvalitní oceli HSS 4341. Sada je dodávána v praktickém plastovém obalu.   Obsah balení:
- vrták z HSS oceli
- závitník pro vložku M14×1,5
- 10 ks pružinkové závitové vložky M14×1,5
- šroubovák na vložky s dorazem
- imbus na nastavení dorazu
- vyrážeč k odlomení výstupku ve vložce   Poznámka: Přiložený vrták má stopku o průměru 14,3 mm (do běžných vrtaček lze většinou upnout vrtáky pouze do velikosti cca 13 mm).   Technické parametry:
- délka vložky: cca 15 mm
Zobrazit více