Rab Downpour Plus 2.0 představuje nástupce oblíbeného Rab Downpour Plus a svojí základní koncepcí se nijak neliší od svého předchůdce. Jde o spolehlivou a univerzální nepromokavou bundu, kterou je možné použít jak do města, tak i na víkendové výlety nebo vícedenní přechody ve vyšších nadmořských výškách. Ideální kousek pro klasickou turistiku, který nebazíruje na extrémně nízké hmotnosti nebo extrémní odolnosti. Jednoduše univerzální a spolehlivá bunda za dostupnou cenu. Spolu s koncepcí zůstává... Celý popis

Koupit za 3 635 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rab Downpour Plus 2.0 představuje nástupce oblíbeného Rab Downpour Plus a svojí základní koncepcí se nijak neliší od svého předchůdce. Jde o spolehlivou a univerzální nepromokavou bundu, kterou je možné použít jak do města, tak i na víkendové výlety nebo vícedenní přechody ve vyšších nadmořských výškách.

Ideální kousek pro klasickou turistiku, který nebazíruje na extrémně nízké hmotnosti nebo extrémní odolnosti. Jednoduše univerzální a spolehlivá bunda za dostupnou cenu.

Spolu s koncepcí zůstává stejný i materiál, z něhož je Rab Downpour Plus 2.0 vyroben. Tím je osvědčená dvou a půl vrstvá membrána Pertex Shield® s vodním sloupcem 20 000 mm, prodyšností 20 000 g/m2 za 24 hod a podlepenými švy. Vrchní tkanina vyrobena z recyklovaného 40D polyamidu, a tak je i Rab Downpour Plus 2.0 zařazen mezi produkty, jejichž výroba se soustředí na maximální naplnění filozofie udržitelného rozvoje.

Ve srovnání s Downpour Plus si i model Downpour Plus 2.0 zachovává všechny základní prvky své výbavy. Jsou jimi dvě velké postranní kapsy posazené dostatečně vysoko, aby šly použít i s bederním pásem, nastavitelná kapuce s kšiltem kompatibilní pro použití s helmou, oboustranné stahování spodního lemu, stahování manžet rukávů na suchý zip a odvětrávání v podpaží, zvyšující prodyšnost bundy. Hodí  se zmínit, že veškeré zipy jsou voděodolné zipy YKK Aquaguard,

Oproti předchozímu modelu doznal Rab Downpour Plus 2.0 drobné změny u nastavení kapuce. Stahování na temeni zůstává stejné, změnilo se však stahování u krku, kdy jsou cvoky na povolení schovány dovnitř bundy tak, jak to známe u alpínské verze Rab Downpour Alpine nebo modelu Rab Spark. Další změnu představuje přidání fleecových pruhů na konec zipu a vnitřní část kapuce jako ochrana brady a krku. Poslední změnou je rozšíření suchého zipu u poutka na zafixování srolované kapuce. Poutko oceníte obzvláště tehdy, kdy kapuci nevyužijete, ale zároveň nechcete, aby vám volně vlála ve větru.

S hmotností 375 gramů je Rab Downpour Plus 2.0 lehce sbalitelná všestranná bunda, kterou při nepříznivém počasí využijete jak ve městě tak při procházce v lese nebo při zdolávání horských vrcholů.

Pokud si nejste jisti s výběrem nepromokavé bundy, sepsali jsme Nalehko – průvodce.

Rab Downpour Plus 2.0 :

- Hmotnost: 330 g (vel. M)

- Materiál: recyklovaný 40D polyamid s 2,5 vrstvou polyuretanovou membránou Pertex Shield®

- Parametry membrány: 20 000 mm vodní sloupec a prodyšnost 20 000 g/m2 za 24 hod

- podlepené švy

- nastavitelná kapuce s kšiltem kompatibilní pro použití s helmou

- dvě velké postranní kapsy s vodělodolnými zipy YKK Aquaguard

- oboustranné stahování spodního lemu

- stahování manžet rukávů na suchý zip

- odvětrávání v podpaží

- poutko na zafixování srolované kapuce

- fleecová ochrana brady a krku

- tvarované rukávy

- délka zad 78 cm (vel. M)

- Fit: Regular
Zobrazit více

Parametry

Barva červená
Druh sportu turistické
Hmotnost 330 g
Vodní sloupec 20000 mm
Značka Rab
S odvětráváním podpaží ano
Nepromokavé ano