Rafiki Femio Lady stargazer

100 %
(1 hodnocení)

Dámské lehké lezecké kalhoty Femio značky Rafiki z nového odolného a rychleschnoucího materiálu. Pružná elastická manžeta v pase a na okraji nohavic se přizpůsobí každé postavě. Dámské lehké lezecké kalhoty Femio značky Rafiki z nového, odolného a rychleschnoucího materiálu. Pružná, elastická manžeta v pase a na okraji nohavic, se přizpůsobí každé postavě. Rafiki Femio jsou navržené pro lezení všeho druhu, hodí se na skály i pro umělé stěny a chybu rozhodně neuděláte, ani pokud si Femio přibalíte... Celý popis

Koupit za 1 701 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské lehké lezecké kalhoty Femio značky Rafiki z nového odolného a rychleschnoucího materiálu. Pružná elastická manžeta v pase a na okraji nohavic se přizpůsobí každé postavě. Dámské lehké lezecké kalhoty Femio značky Rafiki z nového, odolného a rychleschnoucího materiálu. Pružná, elastická manžeta v pase a na okraji nohavic, se přizpůsobí každé postavě. Rafiki Femio jsou navržené pro lezení všeho druhu, hodí se na skály i pro umělé stěny a chybu rozhodně neuděláte, ani pokud si Femio přibalíte do baťohu na jógu, nebo si je vezmete do parku na slacklinu.
Hlavní přednosti dámských kalhot Rafiki:

lezecké kalhoty
lehké
odolný a rychleschnoucí materiál
pružná, elastická manžeta v pase a na okraji nohavic
navrženy pro lezení všeho druhu a kdekoliv

Materiál: 

94% polyamid
6% elastan

Velikostní tabulka Rafiki
Hodnocení týmu 4camping:
"Kalhotám z mé strany nemám co vytknout. Splňují všechny požadavky, které bych čekala od lezeckých kalhot – elastičnost a neomezování v pohybu, pohodlnost, manžety v pase a ve spodní části nohavic do gumy. Ač mají navíc šňůrku pro stažení pasu, v tomto případě není potřeba, manžeta pěkně obepíná boky a kalhoty nepadají."

+

celkový vzhled
vysoká manžeta
elastičnost

-

nemám co vytknout

Kompletní recenzi produktu najdete ZDE.
Tereza Pavlíková
externí spolupráce
Zobrazit více

Parametry

Značka Rafiki
Materiál 88% polyester 12% elastan
Barva modrá
Odepínací nohavice ne
Střih straight fit