RAM sestava držáku pro adaptér Garmin VIRB™ s 1" kulovým čepem s úchytem na objímku brzd/spojk. páky nebo sam., RAM-B-174-GA63 Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše. Poznámka: - "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku O systému držáků RAM mount: Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami. Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své... Celý popis

Koupit za 2 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

RAM sestava držáku pro adaptér Garmin VIRB™ s 1" kulovým čepem s úchytem na objímku brzd/spojk. páky nebo sam., RAM-B-174-GA63
Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku

O systému držáků RAM mount:
Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.

O RAM mount:
Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA. © Sunnysoft s.r.o.
Zobrazit více

Bazarové nabídky