Poslední valčík tyranů - Ramtha Jaký osud naší planety a civilizace se vynořuje na obzoru? Jak se můžete lépe připravit na nadcházející změny? Ramtha od počátku učil o dnech, které nastanou – dnech, které jsou nyní již tady. V knize Poslední valčík tyranů jsou zachycena jeho proroctví z osmdesátých let minulého století, popisující hluboké změny, které proběhnou v podobě přírodních jevů a na rovině ekonomických a politických zvratů. Ramtha odhaluje síly, stojící za těmito změnami i mnoha událostmi... Celý popis

Koupit za 385 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Poslední valčík tyranů - Ramtha

Jaký osud naší planety a civilizace se vynořuje na obzoru? Jak se můžete lépe připravit na nadcházející změny? Ramtha od počátku učil o dnech, které nastanou – dnech, které jsou nyní již tady. V knize Poslední valčík tyranů jsou zachycena jeho proroctví z osmdesátých let minulého století, popisující hluboké změny, které proběhnou v podobě přírodních jevů a na rovině ekonomických a politických zvratů.
Ramtha odhaluje síly, stojící za těmito změnami i mnoha událostmi v dějinách lidstva. Byly pečlivě naplánovány hrstkou neviditelných „šedých eminencí“ v pozadí.  To, o čem hovořil již před desetiletími, můžeme dnes jasně vidět ve sdělovacích prostředcích, avšak dít se podle Ramthy bude ještě víc. Ačkoli se budoucnost může jevit pochmurná a skličující, Ramthova předpověď mluví o konečném vznešeném osudu člověka směřujícím k osvícení a přijetí vlastního Božství.
V této knize najdete témata jako zákulisní dějiny a nový světový řád, poškozování Matky Země a její reakce, pomoc od vyšších sfér, příprava na hluboké změny a uchopení vlastní moci tvořit. Pomůže vám zůstat v bdělosti. Důležité čtení pro ty, kteří cítí, že přišla přelomová doba!
Počet stránek: 208
Rozměry: 150x210x15 mm
Vazba: Brožovaná, měkká vazba
ISBN: 9788090876354
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Žánr naučná
Rok vydání 2023
Nakladatelství Bohemica Books
Autor Ramtha
Počet stran 205
Výrobce Bohemica Books
Vazba brožovaná
Jazyk české
Váha 322 gramů
ISBN 978-80-908763-5-4
Zobrazit více parametrů