Rappa Anděl

86 %
(8 hodnocení)

Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu!
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.
Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet.
Rozměry balení (š v): 26 x 45 x 1,5cm
Doporuč. výška dítěte: 116-128cm
Velikost: M - střední
Součástí balení jsou:
svatozář -
pásek -
šaty-
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rappa
Určení pro holky
Druh kostýmu andílci
Značka Rappa