Rappa indián s páskem

50 %
(2 hodnocení)

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: KARNEVAL Šaty INDIÁN vel.S (110-116 cm) 4-6 let KOSTÝM. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: kostým indiáni. Stylový karnevalový kostým s motivem indiána! Kostým hnědé barvy ve velikosti S je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Balení obsahuje horní díl s indiánským vzorem, kalhoty a pásek. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare,... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: KARNEVAL Šaty INDIÁN vel.S (110-116 cm) 4-6 let KOSTÝM. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: kostým indiáni. Stylový karnevalový kostým s motivem indiána! Kostým hnědé barvy ve velikosti S je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Balení obsahuje horní díl s indiánským vzorem, kalhoty a pásek.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 42 x 55 x 2cm
Materiál: textil
Obsah balení: horní díl s indiánským vzorem, kalhoty, pásek

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rappa
Určení pro kluky
Druh kostýmu indiáni/indiánky
Značka Rappa