Ravak 00VG0UR2ZG

0 %
(0 hodnocení)

Absolutně spolehlivé Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu. Doživotní slib bezporuchového a tichého chodu Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock... Celý popis

Koupit za 9 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Absolutně spolehlivé
Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu.
Doživotní slib bezporuchového a tichého chodu
Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova poskytujeme záruku 10 let.
Věčná rámová konstrukce
Konstrukce sprchových koutů Supernova je ze silnostěnného hliníku a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Hodí se tak nejen do koupelen v domácnostech, ale i do prostor jako jsou hotely či penziony.
Velmi snadná montáž
Výrobek dodáváme ve smontovaném stavu, stačí přišroubovat ke zdi a utěsnit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Typ dveří posuvné
Šířka 120 cm
Výška 198 cm
Systém otevírání posuvný