Ravak 00VG0UR2ZG

0 %
(0 hodnocení)

Ravak série Supernova: Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu. Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova... Celý popis

Koupit za 9 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ravak série Supernova:

Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu.

Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova je poskytována záruka 10 let.

Konstrukce sprchových koutů Supernova je ze silnostěnného hliníku a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Hodí se tak nejen do koupelen v domácnostech, ale i do prostor jako jsou hotely či penziony.�

Technické údaje:

- výplň: bezpečnostní sklo o síle 3 mm s povrchovou úpravou Ravak AntiCalc

- typové provedení: otočitelný výrobek (L/R)

- dekor výplně: Grape

- šířka vstupu: 66,1 cm

- montáž: na vaničku i na podlahu, dodáváno ve smontovaném stavu, stačí přišroubovat ke zdi a utěsnit

- technologie pojezdového systému: Ravak AntiBlock

Extrémně odolné, takřka nerozbitné sprchové dveře. Ideální i do komerčních provozů. Ideální řešení pro niky.

Výrobek tvoří jeden pevný díl a dva posuvné díly. Otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu posouvání dveří. Montují se do niky (vyzděný prostor se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen) na vaničky RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10° Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Kombinací s jednou pevnou stěnou typu APSS vytvoříme sprchový kout ve tvaru „L“, kombinací se dvěma stěnami typu APSS vytvoříme sprchový kout ve tvaru „U“. Případné nerovnosti stavebního otvoru lze kompenzovat nastavovacími profily ANPS.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Typ dveří třídílné
Šířka 120 cm
Výška 198 cm
Systém otevírání posuvný