Ravak 0QVACU0LZ1

0 %
(0 hodnocení)

Sprchové dveře do niky Ravak Chrome designově souzní s konceptem Ravak Chrome od českého designera Kryštofa Nosála. Jednoduché sprchové dveře jsou tvořeny dvěma pohyblivými segmenty, které fungují jako lítací dveře. Dveře využívají unikátního zdvihového mechanizmu, který zajistí automatické dovírání a dokonalou aretaci dveří v zavřené poloze. V případě otevírání se postará o nadzvednutí dveří nad prahovou lištu.Tento druh uchycení umožňuje otevírání dveří směrem dovnitř i ven a výrazně tak zvyšuje... Celý popis

Koupit za 13 337 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sprchové dveře do niky Ravak Chrome designově souzní s konceptem Ravak Chrome od českého designera Kryštofa Nosála. Jednoduché sprchové dveře jsou tvořeny dvěma pohyblivými segmenty, které fungují jako lítací dveře. Dveře využívají unikátního zdvihového mechanizmu, který zajistí automatické dovírání a dokonalou aretaci dveří v zavřené poloze. V případě otevírání se postará o nadzvednutí dveří nad prahovou lištu.Tento druh uchycení umožňuje otevírání dveří směrem dovnitř i ven a výrazně tak zvyšuje uživatelský komfort. Dveře se dodávají ve třech variantách, které od sebe odlišuje vzhled kování, a to povrchová úprava bílým práškovým lakováním a povrchová úprava saténový nebo lesklý hliník. Jednoduchý a nadčasový design v kombinaci s variabilním barevným provedením kování a extrémní šíří vstupu činí z těchto dveří do niky příjemného a spolehlivého společníka do každé koupelny.

Sprchové dveře do niky Ravak Chrome CSDL2 jsou tvořeny dvěma pohyblivými díly, které slouží jako otočné dveře. Díky rozměrům 97,5-100,5 x 195 cm a šíři vstupu 82 cm poskytují dveře dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6 mm. Sklo je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchové dveře do niky Chrome jsou součástí stejnojmenného konceptu Chrome, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme sprchové dveře kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. koupací vana, vanová zástěna, sprchový kout a vanička, odtokový žlab, sedátko, umyvadlo s nábytkem, baterii, WC či koupelnové doplňky).

Sprchové dveře jsou určeny pro instalaci do niky tedy vyzděného prostoru se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen. Montáž je možno provést na vaničky Ravak Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí.

Vlastnosti:

- Rozměr: 97,5-100,5 x 195 cm

- Vstup: 82 cm

- Materiál rámu: silnostěnný hliník

- Povrchová úprava rámu: saténový hliník

- Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm

- Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Umístění univerzální
Typ dveří dvoukřídlé
Šířka 100 cm
Výška 195 cm
Systém otevírání otočný