Ravak 14V401O211

0 %
(0 hodnocení)

Jeden výrobek SRV2 tvoří polovinu rohového koutu. Pro vytvoření rohového koutu je nutno objednat 2x SRV2 v požadovaném rozměru. Zkombinujte dvoje sprchové dveře a získáte čtvercový či obdélníkový sprchový kout s půdorysem, jaký zrovna potřebujete. Ke sprchovým dveřím můžete použít i pevnou stěnu. Absolutně spolehlivé Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Rámy nabízíme nově v černé barvě, dále i v bílé nebo s vysoce odolnou úpravou satin. Zvolit si můžete skleněnou... Celý popis

Koupit za 3 477 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jeden výrobek SRV2 tvoří polovinu rohového koutu. Pro vytvoření rohového koutu je nutno objednat 2x SRV2 v požadovaném rozměru.
Zkombinujte dvoje sprchové dveře a získáte čtvercový či obdélníkový sprchový kout s půdorysem, jaký zrovna potřebujete. Ke sprchovým dveřím můžete použít i pevnou stěnu.
Absolutně spolehlivé
Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Rámy nabízíme nově v černé barvě, dále i v bílé nebo s vysoce odolnou úpravou satin. Zvolit si můžete skleněnou výplň z kaleného bezpečnostního skla či umělohmotnou výplň. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu.
Doživotní slib bezporuchového a tichého chodu
Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova poskytujeme záruku 10 let.
Věčná rámová konstrukce
Konstrukce sprchových koutů Supernova je ze silnostěnného hliníku a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu v matném kovu, tzv. satin. Hodí se tak nejen do koupelen v domácnostech, ale i do prostor jako jsou hotely či penziony.
Velmi snadná montáž
Výrobek dodáváme ve smontovaném stavu, stačí přišroubovat ke zdi a utěsnit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Šířka 80 cm
Výška 195 cm
Systém otevírání posuvný