RAVAK 3117O102ZG

0 %
(0 hodnocení)

Sprchový kout Supernova SKCP4 Absolutně spolehlivý a díky tomu také nejprodávanější mezi rámovými kouty. Oblý tvar koutu zpříjemňuje provoz i v menší koupelně. TECHNICKÉ INFORMACE rozměry: 90 cm barevné provedení: rám - bílý výplň z bezpečnostního skla: 3 mm; Grape výška výrobku: 195 cm záruka: 5 let Výrobek tvoří dva pevné rovné díly a dva ohýbané díly jako posuvné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro... Celý popis

Koupit za 10 447 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový kout Supernova SKCP4
Absolutně spolehlivý a díky tomu také nejprodávanější mezi rámovými kouty. Oblý tvar koutu zpříjemňuje provoz i v menší koupelně.
TECHNICKÉ INFORMACE

rozměry: 90 cm
barevné provedení: rám - bílý
výplň z bezpečnostního skla: 3 mm; Grape
výška výrobku: 195 cm
záruka: 5 let

Výrobek tvoří dva pevné rovné díly a dva ohýbané díly jako posuvné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Pro hlubokou vaničku Sabina se vyrábí snížený kout Supernova SKCP4 Sabina ve zkrácené výšce 1700 mm. Výrobek dodáváme ve smontovaném stavu, stačí přišroubovat ke zdi a utěsnit. Montáž výrobku zvládne jeden člověk za pouhou hodinu.  Ostatní rozměry a varianty sprchového koutu řešíme na míru.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Šířka 90 cm
Délka 90 cm
Výška 195 cm
Půdorys čtvrtkruh
Hmotnost 30.4 kg
Vanička ne