RAVAK 37644C00Z1

0 %
(0 hodnocení)

Dotek budoucnosti Nejkrásnější bývá to nejjednodušší, příkladem může být sprchový kout Pivot. Samozřejmá elegance čistých ploch skla je zde ještě zvýrazněna dokonale jednoduchým technickým řešením, které přetrvá po generace. Čistý a moderní design Minimum kovových profilů a maximum čistého skla. To jsou výrobky řady Pivot. Hodí se všude tam, kde chcete nechat vyniknout obklad stěn. Nezničitelný mechanismus otevírání Čím složitější mechanismus, tím vyšší riziko problémů. Kouty Pivot vsadily... Celý popis

Koupit za 11 543 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dotek budoucnosti

Nejkrásnější bývá to nejjednodušší, příkladem může být sprchový kout Pivot. Samozřejmá elegance čistých ploch skla je zde ještě zvýrazněna dokonale jednoduchým technickým řešením, které přetrvá po generace.

Čistý a moderní design

Minimum kovových profilů a maximum čistého skla. To jsou výrobky řady Pivot. Hodí se všude tam, kde chcete nechat vyniknout obklad stěn.

Nezničitelný mechanismus otevírání

Čím složitější mechanismus, tím vyšší riziko problémů. Kouty Pivot vsadily na geniálně jednoduché řešení otevírání dveří pomocí otočného čepu z vysoce legované oceli zasazeného v kvalitním pouzdře. Otevírání dveří, které nedává prostor pro komplikace.

Dokonalá přizpůsobivost

Díky nastavovacímu profilnu PNPS lze sprchové kouty i dveře Pivot libovolně rozšiřovat a instalovat je tak i do míst, která neodpovídají přesně rozměrovým variantám výrobků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Umístění univerzální
Šířka 80 cm
Výška 190 cm
Systém otevírání otočný