RAVAK 3B270U00ZG

100 %
(1 hodnocení)

Sprchové kouty Ravak Blix se vyznačují výborným poměrem ceny a kvality. Dosažitelný sprchový kout poskytne harmonický a vzdušný design a svým tvarem zpříjemňuje pohyb v koupelně. Velmi tichý a spolehlivý mechanizmus posuvných dveří je vybaven technologií Ravak SilentRun, která brání křížení posuvných dílů. Čištění pak usnadňuje možnost odklopení nebo celého vyjmutí dveřního křídla. Kvalitu zpracování podtrhává kalené bezpečnostní sklo v provedení Transparent nebo v dekorech Grape a Grafit. Subtilní... Celý popis

Koupit za 14 697 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sprchové kouty Ravak Blix se vyznačují výborným poměrem ceny a kvality. Dosažitelný sprchový kout poskytne harmonický a vzdušný design a svým tvarem zpříjemňuje pohyb v koupelně. Velmi tichý a spolehlivý mechanizmus posuvných dveří je vybaven technologií Ravak SilentRun, která brání křížení posuvných dílů. Čištění pak usnadňuje možnost odklopení nebo celého vyjmutí dveřního křídla. Kvalitu zpracování podtrhává kalené bezpečnostní sklo v provedení Transparent nebo v dekorech Grape a Grafit. Subtilní hliníkové profily se dodávají ve třech variantách, a to v bílé povrchové úpravě práškovým lakováním nebo v povrchu saténový či lesklý hliník.

Čtvrtkruhový rohový sprchový kout Ravak Blix BLCP4 v povrchové úpravě saténový hliník je tvořen dvěma pevnými rovnými díly a dále dvěma ohýbanými díly, které slouží jako posuvné dveře. Díky rozměrům 88-90 x 88-90 x 190 cm a šíři vstupu 56,5 cm kout poskytuje dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla o síle 6 mm v dekoru Grape, které je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchový kout je určen pro instalaci do obloženého rohu na vaničky Ravak Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat a Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí. Pro přizpůsobení výrobku stavebnímu otvoru až o 4 cm na každé straně je možno využít nastavovacích profilů Ravak BLNPS.

Vlastnosti:

- Rozměr: 88-90 x 88-90 x 190 cm

- Vstup: 56,5 cm

- Materiál rámu: silnostěnný hliník

- Povrchová úprava rámu: saténový hliník

- Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm

- Povrch výplně: Grape (kůra citrusových plodů)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Typ dveří posuvné
Šířka 90 cm
Výška 190 cm
Systém otevírání posuvný