Ravak 3S277A00Y1

0 %
(0 hodnocení)

Oblý tvar koutu zpříjemňuje provoz i v menších koupelnách a dvoukřídlé dveře poskytují komfortně široký vstup. \n \n \n - rozměry: 80, 90 cm\n - barevné provedení: panty, madla, úchyty v provedení chrome, ustavovací profil lesklý alu bright\n - výplň z bezpečnostního skla: 6 mm; Transparent\n - výška výrobku: 190 cm\n - záruka: 5 let\n \n Výrobek se skládá ze dvou rovných a dvou ohýbaných dílů, které tvoří otočné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso... Celý popis

Koupit za 21 072 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oblý tvar koutu zpříjemňuje provoz i v menších koupelnách a dvoukřídlé dveře poskytují komfortně široký vstup. \n \n
\n
- rozměry: 80, 90 cm\n
- barevné provedení: panty, madla, úchyty v provedení chrome, ustavovací profil lesklý alu bright\n
- výplň z bezpečnostního skla: 6 mm; Transparent\n
- výška výrobku: 190 cm\n
- záruka: 5 let\n
\n
Výrobek se skládá ze dvou rovných a dvou ohýbaných dílů, které tvoří otočné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Pomocí ustavovacího profilu lze vyrovnat stavební nerovnosti (až o 1,5 cm na každé straně). Součástí balení je 2x krátký držák. Rádius 500 mm.
Ostatní rozměry a varianty sprchového koutu řešíme na míru.
\n
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.
Zobrazit více

Bazarové nabídky