Sprchový kout čtvrtkruhový snížený posuvný čtyřdílný BLCP4 Sabina * rozměry: 775-795 x 775-795 mm * výška: 1750 mm * vstup: 490 mm * rádius 500 mm * provedení rámu: sain (matný elox) * výplň: transparentní bezpečnostní sklo * posuvné dveře Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničku RAVAK Sabina. Nejlepší řešení s hlubokou vaničkou Sabina do malých koupelen, kde prostor nedovolí vanu. Snížený čtvrtkruhový sprchový kout Blix má výšku pouze 1750 mm a je tak připraven pro namontování... Celý popis

Koupit za 13 932 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový kout čtvrtkruhový snížený posuvný čtyřdílný BLCP4 Sabina

* rozměry: 775-795 x 775-795 mm

* výška: 1750 mm

* vstup: 490 mm

* rádius 500 mm

* provedení rámu: sain (matný elox)

* výplň: transparentní bezpečnostní sklo

* posuvné dveře

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničku RAVAK Sabina.

Nejlepší řešení s hlubokou vaničkou Sabina do malých koupelen, kde prostor nedovolí vanu.

Snížený čtvrtkruhový sprchový kout Blix má výšku pouze 1750 mm a je tak připraven pro namontování hluboké sedací vaničky Sabina. Tato kombinace představuje unikátní a prostorově nenáročné řešení koupání i sprchování při nedostatku mísa. Akrylátová vanička hluboká 27 cm do tohoto spojení přináší dostatek místa na koupání dětí nebo pro namáčení prádla i pohodlné sedátko. Sprchový kout Blix s posuvným systémem otevírání nabízí technickou dokonalost a trendový design s lesklým provedením rámu a efektními plochami bezpečnostního skla.

BLIX - Líbivý design za skvělou cenu

Design výrobku není rušen žádnými svislými vnitřními profily. Je v podstatě tvořen pouze čirými bezpečnostními skly tloušťky 6 mm zavěšenými do elegantních kovově lesklých vodicích profilů.

Madlo v barvě sprchového koutu je ergonomicky řešeno pro pohodlné a snadné otevírání dveří.

Chytrý mechanismus odklápění skla dveří vám usnadní čistění sprchového koutu. Odkloněním dveřního křídla se při údržbě velmi jednoduše dostanete i do zdánlivě těžko přístupných míst.

Posuvné dveře výrobků řady Blix se dodávají již s namontovanými pojezdovými kolečky, což výrazně usnadňuje a navíc urychluje montáž sprchového koutu. Na tu vám stačí pouze několik šroubů.

Tichý chod SilentRun

Spolehlivý a tichý chod zajišťuje mechanismus SilentRun ve spodní části, který zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů.

Ilustrační foto
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Výška 175 cm