Série volně stojících van Ravak Freedom je předurčena k nabourání zažitých konvencí ve vztahu vany k prostoru. Solitérní vana se stává středobodem koupelnového prostoru, ve kterém působí majestátně a nespoutaně. Relaxace plná svobody bez limitů, to znamená Ravak Freedom. Propojení dvou světů s vanou Ravak Feedom W. Kombinací toho nejlepšího ze světa solitérních a klasických van vznikla vana Ravak Freedom W. Ideální rovnováha mezi pocitem bezpečí a svobodou díky jednostrannému ložení ke stěně.... Celý popis

Koupit za 43 767 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Série volně stojících van Ravak Freedom je předurčena k nabourání zažitých konvencí ve vztahu vany k prostoru. Solitérní vana se stává středobodem koupelnového prostoru, ve kterém působí majestátně a nespoutaně. Relaxace plná svobody bez limitů, to znamená Ravak Freedom.

Propojení dvou světů s vanou Ravak Feedom W. Kombinací toho nejlepšího ze světa solitérních a klasických van vznikla vana Ravak Freedom W. Ideální rovnováha mezi pocitem bezpečí a svobodou díky jednostrannému ložení ke stěně. Zaoblené tvary přímo vyzývají k relaxaci a širší lem na straně ke stěně vám zajistí dostatek prostoru pro odložení všech nezbytných věcí.

Volně stojící vana Ravak Freedom W je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.

Sada noh a odpadová souprava vč. sifonu, přepadu, pilety a zápachové uzávěrky jsou standardní součástí dodávky.

Vlastnosti:

- Rozměry: 166 x 80 x 56,5 cm

- Objem: 260 l

- Materiál: lítý akrylát

Povrch: bílá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Materiál akrylátové
Typ vany volně stojící
Umístění do prostoru
Délka 166 cm
Hloubka 44.5 cm
Objem 260 l
Hmotnost 45 kg
Šířka 80 cm
Zobrazit více parametrů