RAVAK SMARTLINE SMSKK4-90 čtvrtkruhový sprchový kout, chrom+transparent 3S277A00Y1 SMSKK4-90 čtvrtkruhový sprchový kout čtyřdílný: * rozměry: 885-900 x 885-900 mm * výška: 1900 mm * vstup: 761 mm * provedení pantů/madla/držáku: chrom * výplň: bezpečnostní sklo 6mm transparent * čtyřdílný * ochrana skla AntiCalc * zdvihový mechanismus dveří Výrobek se montuje do obloženého rohu koupelny na vaničky Ravak Elipso, nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Technicky... Celý popis

Koupit za 21 072 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

RAVAK SMARTLINE SMSKK4-90 čtvrtkruhový sprchový kout, chrom+transparent 3S277A00Y1

SMSKK4-90 čtvrtkruhový sprchový kout čtyřdílný:
* rozměry: 885-900 x 885-900 mm
* výška: 1900 mm
* vstup: 761 mm
* provedení pantů/madla/držáku: chrom
* výplň: bezpečnostní sklo 6mm transparent
* čtyřdílný
* ochrana skla AntiCalc
* zdvihový mechanismus dveří
Výrobek se montuje do obloženého rohu koupelny na vaničky Ravak Elipso, nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.

Technicky dokonalý ve své třídě
Technickou dokonalost sprchových koutů SmartLine zajišťuje 6 mm bezpečnostní sklo pevných stěn a dveří a promyšlený ustavovací profil, který umožńuje ve své třídě bezkonkurenční ustavení sprchového koutu s možností přesného seřízení.
Masivní kovové chromované panty se zdvihovým mechanismem jsou zárukou bezproblémového otevírání a zavírání a dlouhodobé stability sprchového koutu.
Krátké chromované držáky mohou kromě zajištění maximální stability celého sprchového koutu sloužit i jako věšák na ručník.

Minimalistický design
I malá koupelna může pinášet inspiraci a nádech luxusu.
SmartLine řada sprchových koutů a dveří v lesklém minimalistickém designu s velkými plochami bezpečnostního skla zdůrazněné kvalitními chromovými panty, držáky a madly odrážející nejnovější trendy ve vzhledu koupelen.

Přizpůsobení nerovnostem
Konečné ustavení výrobku lze seřídit díky promyšlenému ustavovacímu profilu až o 15 mm na každé straně.

Ochrana skla AntiCalc
AntiCalc šetří Váš čas i síly. Tato povrchová úprava na skle vytváří neviditelný ochranný štít odpuzující vodu. Údržba skla je tak mnohem jednodušší.

Zdvihový mechanismus
Zajistí aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání.

ilustrační foto
Zobrazit více

Bazarové nabídky