Ravak X07P325

0 %
(0 hodnocení)

Koupelnové doplňky 10° Dokonalost do detailu: Úspěch celku se skrývá v detailech. Aby se z vaší koupelny stal komplexní, fungující a estetický organismus, dopřejte jí harmonii do posledního detailu. Nadčasovost: Matné sklo a lesklý chromovaný povrch koupelnových doplňků 10° působí za všech okolností elegantně, ale přitom nepřezdobeně. Trvanlivost: Koupelnové doplňky 10° RAVAK vyrábíme z materiálů, které obstojí i v maximálně namáhaném prostředí koupelny a zároveň umožňují snadnou údržbu. I proto... Celý popis

Koupit za 1 097 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Koupelnové doplňky 10°
Dokonalost do detailu:
Úspěch celku se skrývá v detailech. Aby se z vaší koupelny stal komplexní, fungující a estetický organismus, dopřejte jí harmonii do posledního detailu. Nadčasovost:
Matné sklo a lesklý chromovaný povrch koupelnových doplňků 10° působí za všech okolností elegantně, ale přitom nepřezdobeně. Trvanlivost:
Koupelnové doplňky 10° RAVAK vyrábíme z materiálů, které obstojí i v maximálně namáhaném prostředí koupelny a zároveň umožňují snadnou údržbu. I proto můžeme zákazníkům garantovat pětiletou záruku. Čistý a jednoduchý design:
Matné sklo a lesklý chromovaný povrch se hodí do každé koupelny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Barva stříbrné
Typ držáky
Umístění nástěnné
Instalace vrtáné
Výška 3 cm
Šířka 63 cm
Materiál kovové
Zobrazit více parametrů