Ravak X1XMG0300Z1

0 %
(0 hodnocení)

Zeštíhlený rám Sprchový kout Blix Slim potěší toho, kdo hledá výhodné spojení prověřené kvality a moderního vzhledu. Jeho technologie vychází z léty vylepšovaného řešení, které nenechává prostor pro nedokonalost. Designem se Blix Slim přizpůsobil moderní koupelně, má subtilně vyhlížející rám, koupelnu opticky nezatěžuje a podporuje vzdušný dojem z celého prostoru. Tenký design Jemné proporce rámu dodávají sprchovému koutu mladistvý švih a koupelnu opticky nezatěžují. Jednoduché čištění Jemným stlačením... Celý popis

Koupit za 8 322 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zeštíhlený rám
Sprchový kout Blix Slim potěší toho, kdo hledá výhodné spojení prověřené kvality a moderního vzhledu. Jeho technologie vychází z léty vylepšovaného řešení, které nenechává prostor pro nedokonalost. Designem se Blix Slim přizpůsobil moderní koupelně, má subtilně vyhlížející rám, koupelnu opticky nezatěžuje a podporuje vzdušný dojem z celého prostoru.
Tenký design
Jemné proporce rámu dodávají sprchovému koutu mladistvý švih a koupelnu opticky nezatěžují.
Jednoduché čištění
Jemným stlačením vypínacího mechanismu ve spodní části posuvných dveří je možné dveřní křídlo odklonit a případně i celé vyjmout. Nezůstávají tak žádná nedostupná místa, která by se nedala lehce vyčistit.
Technicky osvědčené řešení
Posuvný systém dveří šetří místo v koupelně, dveře se nekříží a nezadrhávají a díky jejich výklopnému systému nikde nezůstávají nedostupná místa.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Šířka 120 cm
Výška 195 cm
Půdorys rohový
Hmotnost 41 kg