Tisíce dílků, skvělý design, kvalita, pečlivost a hodiny zábavy! Proč neuchovat Vaše puzzle umění?  Ravensburger. Jeden z nejlepších výrobců puzzle Vás zavede do světa plného trpělivosti a obrázků. Firma byla založena v roce 1884 a v roce 1964 začala svět zásobit originálními motivy puzzlí. Firma si zakládá na tradici a kvalitě. Puzzle jsou vhodné pro trénink jemné motoriky, také trénují trpělivost a rozvíjí smysl pro detail. A proč takovou práci hned rozebrat? Nalepte své puzzle obrazy a vytvořte... Celý popis

Koupit za 204 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tisíce dílků, skvělý design, kvalita, pečlivost a hodiny zábavy! Proč neuchovat Vaše puzzle umění? 

Ravensburger. Jeden z nejlepších výrobců puzzle Vás zavede do světa plného trpělivosti a obrázků. Firma byla založena v roce 1884 a v roce 1964 začala svět zásobit originálními motivy puzzlí. Firma si zakládá na tradici a kvalitě. Puzzle jsou vhodné pro trénink jemné motoriky, také trénují trpělivost a rozvíjí smysl pro detail. A proč takovou práci hned rozebrat? Nalepte své puzzle obrazy a vytvořte z nich interiérový doplněk.

Kvalitní lepidlo pro slepení a uschování puzzle obrazů. Možnost nanášet na karton nebo desku. Dokonale drží a vytvořené obrazy jsou tak vhodné i k rámování.

 Parametry:

- 200ml

- balení vystačí na 1,5m2

Přejeme Vám plno povedených puzzle výstav!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravensburger
Druh lepidla