Součástí dodávky a ceny alu kol jsou šrouby nebo matice, středící kroužky a středové krytky výrobce kol. Šrouby nebo matice nebudou dodané, pokud jsou kola originál vrtaná. V tomto případě se používají sériové šrouby nebo matice z Vašeho vozidla. V některých případech nemusí být součást balení středící kroužky. to v případě, že jsou kola přesně vrtaná pro Vaše vozidlo. Pokud si přejete vystavit typový list pro zápis disků do velkého technického průkazu Vašeho vozidla, napište nám prosím tuto informaci... Celý popis

Koupit za 4 304 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Součástí dodávky a ceny alu kol jsou šrouby nebo matice, středící kroužky a středové krytky výrobce kol. Šrouby nebo matice nebudou dodané, pokud jsou kola originál vrtaná. V tomto případě se používají sériové šrouby nebo matice z Vašeho vozidla. V některých případech nemusí být součást balení středící kroužky. to v případě, že jsou kola přesně vrtaná pro Vaše vozidlo.
Pokud si přejete vystavit typový list pro zápis disků do velkého technického průkazu Vašeho vozidla, napište nám prosím tuto informaci do poznámky v objednávce. Prověříme, zda-li má výrobce disků homologaci na Vaše vozidlo a vybraný typ disku a v případě, že tuto homologaci mít nebude, budeme Vás telefonicky kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.
 
Často kladené dotazy

Pro více informací, klikněte na obrázek
Zobrazit více

Parametry

Počet děr 5 děr
Šířka ráfku 7.5 ″
Rozteč děr 100 mm
Výrobce RC-Design
Barva šedá