REA K8880)

0 %
(0 hodnocení)

Pozoruhodný vizuální efekt - jednoduché a funkční řešení, které díky mechanismu posuvného otevírání zabírá velmi málo místa. Stěna je přizpůsobena pro montáž na sprchovou vaničku nebo s lineárním odtokem. Je připevněn ke zdi pomocí držáku, který lze snížit na požadovanou velikost. Modelka CORTIS má pohodlné dlouhé držadlo, na které můžete pověsit ručník. Byl vyroben z bezpečného, ​​vysoce kvalitního tvrzeného skla s vynikající průhledností. Díky speciální fázi výroby a povlaku Easy Clean je odolný... Celý popis

Koupit za 7 077 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pozoruhodný vizuální efekt - jednoduché a funkční řešení, které díky mechanismu posuvného otevírání zabírá velmi málo místa.

Stěna je přizpůsobena pro montáž na sprchovou vaničku nebo s lineárním odtokem. Je připevněn ke zdi pomocí držáku, který lze snížit na požadovanou velikost. Modelka CORTIS má pohodlné dlouhé držadlo, na které můžete pověsit ručník. Byl vyroben z bezpečného, ​​vysoce kvalitního tvrzeného skla s vynikající průhledností. Díky speciální fázi výroby a povlaku Easy Clean je odolný a snadno se čistí.

Technické parametry

Velikost sprchového koutu:
120

Způsob otevírání:
Posuvné

Výška
1995 mm

Typ skla:
Bezpečnostní tvrzené sklo

Tloušťka skla:
6 mm

Barva skla:
Transparentní - průhledný

Profilový materiál:
Hliník

Dokončovací profily:
Černá

Úprava profilů:
1190-1205 mm

Materiál rukojeti:
Mosaz

Směr kabiny:
Univerzální
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rea
Šířka 120 cm
Výška 199.5 cm
Systém otevírání posuvný
Walk-in ano