Vydejte se na cestu a oživte své smysly s jedinečnými směsmi svůdných květin a esenciálních olejů vybraných z exotických míst po celém světě. Vypere hodně, stojí málo. Rex Aromatherapy Malaysian Orchid & Sandalwood: jemný náznak ovocné svěžesti Citrusů a Marakuji otevírá bohatou, teplou, smyslnou a romantickou vonnou směs s Pivoňkou, tuberózou, ylangem a karafiátem na vzácné bázi postavené na teplé, pižmové, krémové Vanilce, která pochází z orchidejových tónů a Santalového dřeva.  obsahuje 4 prací... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vydejte se na cestu a oživte své smysly s jedinečnými směsmi svůdných květin a esenciálních olejů vybraných z exotických míst po celém světě. Vypere hodně, stojí málo.
Rex Aromatherapy Malaysian Orchid & Sandalwood: jemný náznak ovocné svěžesti Citrusů a Marakuji otevírá bohatou, teplou, smyslnou a romantickou vonnou směs s Pivoňkou, tuberózou, ylangem a karafiátem na vzácné bázi postavené na teplé, pižmové, krémové Vanilce, která pochází z orchidejových tónů a Santalového dřeva. 
obsahuje 4 prací dávky
silné složení a kombinace šesti enzymů proti nejčastějším problémům při praní prádla
účinný proti mastným skrvrnám – již při praní na 30 stupňů
s esenciálními oleji
Téměř všichni jsme někdy podlehli vůním ve stylu Aromaterapie, které hýčkají naše smysly a povzbuzují příjemné pocity. V kosmetice, mytí nádobí nebo při koupi vonných svíček dáváme přednost harmonickým voňavým tónům. Nyní si vůně aromatických květinových esencí můžete užít i při péči o vaše prádlo s novým pracím prostředkem Rex Aromatherapy. Varianty Malaysian Orchid & Sandalwood, Japanese Garden & Water Lily a Provence Lavender & Jasmine vám dopřejí prádlo s jedinečnou vůní, a to jak ve formě prášku, tak i gelu.
Každodenní rodinný život vždy přináší nové výzvy. To platí i pro prádlo, které se na konci týdne často nahromadí až k ohromujícím výškám. Rex nyní představuje prací prostředek, který je nejen účinný a poradí si s velkým množstvím prádla, ale také změní praní na fantastický aromaterapeutický zážitek, a to díky novým vůním. Výsledek: úžasně vyprané prádlo s jedinečnou svěží vůní.
Povzneste své smysly s jedinečnými směsmi svůdných květů a esenciálních olejů vybraných z exotických míst po celém světě.
Použití
Dávkování viz obal. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie.
Skladování:
Uchovávejte v suchu při teplotě +5 °C až +40 °C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.
Složení
5-15 % Aniontové Povrchově aktivní látky,
Zobrazit více

Parametry

Druh prášky
Hmotnost 3.7 kg
Počet praní 54 praní
Výrobce Henkel