Red Dead Redemption 2

93 %
(55 hodnocení)

Aktivace:  Rockstar Hodnocení:  Lokalizace:        Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké... Celý popis

Koupit za 533 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aktivace: 

Rockstar

Hodnocení: 

Lokalizace: 

     

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer
Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.
Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.
Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Na tohoto nádherného železitě šedého ardenského válečného koně se v bitvě můžete vždy spolehnout. Je odvážnější a má větší výdrž než průměrný oř a ví, jak si v přestřelce zachovat chladnou hlavu. Válečný kůň je dostupný v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.
Psanecká souprava pro přežití obsahuje hromadu důležitých zásob, díky kterým ustojíte drsný život v pohraničí, a to včetně předmětů, které doplňují zdraví, Dead Eye a další. Psanecká souprava pro přežití je dostupná v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Minimální požadavky

Procesor: Intel Core i5 2500K nebo AMD FX-6300
Grafická karta: Geforce GTX 770 2 GB VRAM nebo Radeon R9 280 3 GB VRAM
Operační paměť: 8 GB RAM
Pevný disk: 150 GB volného místa
Operační systém: Windows 7 Service Pack 1

Doporučené požadavky

Procesor: Intel Core i7 4770K nebo AMD Ryzen 5 1500X
Grafická karta: Geforce GTX 1060 6 GB VRAM nebo Radeon RX 480 4GB VRAM
Operační paměť: 12 GB RAM
Pevný disk: 150 GB volného místa
Operační systém: Windows 10 April 2018 Update
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ano
Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr akční
Výrobce Rockstar Games
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.3 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB

Podobné produkty