DOPORUČENÍ VÝROBCE: "Samonavíjecí vodítko není určené pro psy, kteří tahají. Nesmí dojít k jeho úplnému vysunutí a tahu, jelikož vodítko není k tomuto konstrukčně uzpůsobeno a může dojít k poškození navíjecího mechanismu Při chůzi na vodítku by vodítko nemělo být nikdy napnuté. V případě potřeby doporučujeme obrátit se na výcviková centra, kde zákaznici poradí, jak správně naučit psa na chůzi na vodítku."    Co bude na procházku s vaším psem lepšího než funkční samonavíjecí vodítko v super stylu?... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DOPORUČENÍ VÝROBCE:

"Samonavíjecí vodítko není určené pro psy, kteří tahají. Nesmí dojít k jeho úplnému vysunutí a tahu, jelikož vodítko není k tomuto konstrukčně uzpůsobeno a může dojít k poškození navíjecího mechanismu

Při chůzi na vodítku by vodítko nemělo být nikdy napnuté. V případě potřeby doporučujeme obrátit se na výcviková centra, kde zákaznici poradí, jak správně naučit psa na chůzi na vodítku."

 

 Co bude na procházku s vaším psem lepšího než funkční samonavíjecí vodítko v super stylu? Multipoziční páska zaručí volný pohyb v rozpětí celých 360°. Jediným tlačítkem zajistíte 3 mody brzdy. Výrobek je od české značky! 

Vlastnosti:

- Intuitivní ovládání jediným tlačítkem

- Multipoziční páska proti zamotání 

- 3 režimy zabrždění

- Konstrukce pro plynulé navíjení pásky

- Extra pevná páska 

- Ergonomický tvar madla

- Stylový vzhled

- Pevná chromovaná karabina 

- 4 druhy velikostí

- Barevné varianty

 

Samonavíjecí vodítko Reedog je spolehlivé na každém kroku!

Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa, ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce.

Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy

Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu pásky intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální pásku vodítka, která se navíc v žádném úhlu pohybu nezamotá. Díky ergonomického držení madla máte brzdu vašeho vodítka doslova pod palcem. Možnost rychlé reakce je totiž přesně to, co do nečekaných situací při venčení vašeho psa potřebujete!

 

 

 

Tahle multipoziční páska bude vaše láska...

Multipoziční funkce pásky znamená, že se v žádném úhlu tahu páska nezasekne. Váš pes se může vydat jakýmkoliv směrem, ale ani prudký pohyb vám nevezme nad páskou kontrolu. Procházejte se bez starostí a užívejte si jedinečný pocit volnosti. Vodítko se vašemu pohybu přirozeně přizpůsobí. Dobře cítit se tak budete nejen vy, ale i váš čtyřnohý parťák si vychutná venčení.

Páska je nejen pohodlnější variantou při venčení, ale tahle je navíc vyrobena z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. Navíjecí mechanismus vodítka byl zkonstruován pro plynulé namotávání pásky bez zadrhnutí.

 

 

 

Nespornou předností vodítka je design, který vám dopřeje nejen styl, ale hlavně pohodlí! Funkční řešení vám nabídne ergonomické madlo. Pohodlný a jistý úchop k pohodlí při venčení prostě patří. U vodítka naleznete ještě kvalitní chromovanou karabinu pro připnutí k obojku psa.

Design, jaký si snadno zamilujete!

Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží, originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza.

Barvy:

- Černá

- Zelená

- Modrá

- Tyrkysová

- Červená

- Růžová

 

Průvodce pro výběr správné velikosti:

 

XS

S

M

L

Velikost psa

do 12 kg

do 15 kg

do 25 kg

do 50 kg

Délka pásky

3 m

5 m

5 m

5 m

Rozměr vodítka

146x101x32 mm

169x117x37 mm

190x131x38 mm

208x144x46 mm

Váha vodítka

140 g

208 g

276 g

385 g

 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky