Wms Andreson VIII od firmy Regatta je dámská hybridní bunda, která vás nebude omezovat v pohybu při aktivním sportování.  Dámská hybridní bunda Andreson VIII Hybrid od firmy Regatta je stylová, hřejivá a nepůsobí nijak objemně. Bunda kombinuje syntetické zateplení Warmloft se strečovým materiálem Extol Strech, který zajišťuje maximální volnost pohybu. Elastický lem na rukávech a spodním lemu zabraňuje pronikání studeného vzduchu. Na bundě se nachází dvě velké kapsy na zip. Hlavní zip má krytku brady... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Wms Andreson VIII od firmy Regatta je dámská hybridní bunda, která vás nebude omezovat v pohybu při aktivním sportování.  Dámská hybridní bunda Andreson VIII Hybrid od firmy Regatta je stylová, hřejivá a nepůsobí nijak objemně. Bunda kombinuje syntetické zateplení Warmloft se strečovým materiálem Extol Strech, který zajišťuje maximální volnost pohybu. Elastický lem na rukávech a spodním lemu zabraňuje pronikání studeného vzduchu.
Na bundě se nachází dvě velké kapsy na zip. Hlavní zip má krytku brady proti poškrábání. Na vnější straně je bunda ošetřena vodoodpudivou úpravou. Bundu můžete použít jako svrchní vrstvu nebo jako střední vrstvu pod zimní bundu.
Hlavní vlastnosti:

strečový materiíl Extol Stretch pro maximální volnost pohybu
vysoká stlačitelnost
recyklovaná syntetická izolace Warmloft 
snadno stlačitelná
pevná kapuce
pružně zakončené lemy
2 spodní kapsy na zip
ochrana brady
povrchová vodoodpudivá úprava
Zobrazit více

Parametry

Barva modrá
Materiál 100% polyamid
Značka Regatta
Hybridní ano
Typ výstřihu s kapucí