Remerx Dragon

89 %
(34 hodnocení)

Kolo je opatřeno dvoustěnným ráfkem Remerx DRAGON, který je vybaven bezpečnostním systémem SCR (zesílená stěna ráfku) a taktéž systémem GBS (soustružená brzdná plocha), pro zvýšený brzdný účinek. Na kolech používáme náboje vlastní konstrukce. Tato konstrukce nábojů KOSTKA byla vyvinuta s ohledem na vysokou funkčnost, ale i snadnou údržbu. Plovoucí uložení průmyslových ložisek zaručuje jejich permanentní přesné předpětí, proto není nutné provádět žádné složité seřizování náboje. Možnost jednoduchého... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kolo je opatřeno dvoustěnným ráfkem Remerx DRAGON, který je vybaven bezpečnostním systémem SCR (zesílená stěna ráfku) a taktéž systémem GBS (soustružená brzdná plocha), pro zvýšený brzdný účinek.

Na kolech používáme náboje vlastní konstrukce. Tato konstrukce nábojů KOSTKA byla vyvinuta s ohledem na vysokou funkčnost, ale i snadnou údržbu. Plovoucí uložení průmyslových ložisek zaručuje jejich permanentní přesné předpětí, proto není nutné provádět žádné složité seřizování náboje. Možnost jednoduchého vyjmutí koncovek nábojů pak umožňuje snadnou údržbu. Vnitřní část nábojů kostka neobsahuje žádné závity ani další koncentrátory napětí, díky tomu jsou náboje daleko trvanlivější a nejsou náchylné na únavový lom osičky. K výrobě CNC obráběných nábojů KOSTKA využíváme vysokopevnostní slitinu hliníku.

Abychom mohli plně využívat výhody přímého výpletu, vyvinuli jsme náboj s konstrukcí radial pro přímé paprsky, zesílili jsme také místo pro upevnění paprsku a výplet je tak možné napínat vyššími silami. Při případném defektu paprsku, ho lze snadno vyjmout bez speciálního nářadí, jelikož koncovky náboje nejsou upevněny závitem, ale pouze na o-kroužku. Oproti paprskům s ohybem disponují přímé paprsky vyšší pevností v místě upevnění. Přímý výplet má také vyšší tuhost a poskytuje tak lepší jízdní vlastnosti.

Ložisko LLU-5K použité na těchto kolech od japonského výrobce NTN disponuje spolehlivostí, jistotou a dlouhou životností bez nutnosti časté údržby. Plastové těsnění s nízkým odporem poskytuje maximální ochranu proti nečistotám. Ložisko je plněno speciálním mazivem.

Specifikace kola:

- Ráfek: Dvoustěnný - DRAGON

- ETRTO: 559x19

- Náboj: KOSTKA HK 6524 RS

- Ložiska: (náboje): NTN Japan (Průmyslová)

- Typ výpletu: Přímý (Radiální)

- Paprsky: Nerezové

- Počet paprsků: 24

- Rozměr: 26"

Vhodné pro přední kolo u koloběžky Tour max, Tour Max FOLD, Tour Max DOG, Tour Max FOLD DOG.

Kola jsou vhodná pro 5. generaci koloběžek i pro starší generace s rámem pro 65mm náboj.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Remerx
Typ crossová/trekingová
Počet děr 36
Zadní ano
Přední ano
Materiál hliník
Typ brzd čelisťové

Podobné produkty