Reolink Go PT + Solar Panel

100 %
(1 hodnocení)

Reolink Go PT + solar panel Venkovní IP kamera Reolink Go PT + solární panel Reolink Go PT je 100% bezdrátová kamera pro venkovní sledování, která běží na 4G LTE a 3G sítích. Není tedy potřeba WiFi připojení nebo externí napájení, protože pro svůj provoz si vystačí s energií dodanou přes solární panel. Díky mimořádně širokému úhlu pohledu 355 ° a náklonu 140 ° může být perfektním bezpečnostním řešením pro velké plochy – sklady, lesy atd. 1 920 × 1 080 px Rozlišení kamery 355° Zorný úhel 3G/LTE... Celý popis

Popis

Reolink Go PT + solar panel

Venkovní IP kamera Reolink Go PT + solární panel

Reolink Go PT je 100% bezdrátová kamera pro venkovní sledování, která běží na 4G LTE a 3G sítích. Není tedy potřeba WiFi připojení nebo externí napájení, protože pro svůj provoz si vystačí s energií dodanou přes solární panel. Díky mimořádně širokému úhlu pohledu 355 ° a náklonu 140 ° může být perfektním bezpečnostním řešením pro velké plochy – sklady, lesy atd.

1 920 × 1 080 px

Rozlišení kamery

355°

Zorný úhel

3G/LTE

Volný slot pro SIM kartu s mobilním internetem

IP kamera Reolink nabídne výborné noční vidění

Díky možnosti naklápění doleva a doprava, naklápění nahoru a dolů, může Reolink Go PT zajistit téměř úplné pokrytí bez slepých míst. Se světelným LED bodovým světlem a senzorem CMOS STARLIGHT, poskytuje kamera i po západu slunce plnohodnotný záznam.

Mobilní aplikace

Ke kameře Reolink Go PT získáte i přehlednou mobilní aplikaci Reolink s možností přijímat okamžité notifikace o pohybu ve snímaném prostoru.

Vše pod kontrolou

Ať jste kdekoli, můžete ke kameře Reolink Go PT kdykoli vzdáleně přistupovat a živě sledovat svůj domov či podnikání pomocí aplikace Reolink Client pro PC nebo macOS.

Automatické ukládání událostí

Kromě zasílaných notifikací je dobré mít uložený i obrazový záznam dané události. Díky až 64GB Micro SD kartě může IP kamera Reolink Go PT získat dostatek prostoru až pro 8 640 událostí.

IP kamera Reolink má zvýšenou odolnost proti povětrnostním vlivům

Venkovní IP kamera Reolink Go PT splňuje zvýšenou odolnost dle standardu IP64. IP kamera tak obstojí i v drsných povětrnostních podmínkách včetně deště, sněhu, intenzivního chladu a tepla.

Flexibilní možnosti nahrávání

Reolink Go PT podporuje nahrávání aktivované pohybem, nepřetržité nahrávání 24/7 nebo nahrávání podle konkrétního plánu. Můžete tak snadno určit uložená videa a přehrát je přímo v aplikaci. Volitelně lze vybraná videa odeslat do bezpečného cloudového úložiště.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty