Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

Výrobci:

Gembird  •  TP-link  •  Netgear
Nalezeno:    10 produktů

Podobné fráze:

Gembird WNP-RP-002

300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami - podporuje všechny IEEE802.11b/g/n WiFi standardy - Maximální WLAN bezpečnost skrze protokoly WPA2, WPA a WEP(128/64) - může být použito i jako router - v módu "repeater" může LAN port sloužit k drátovému připojení - kaskádování je také možné Supported standards: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Ports: 1 x 10/100M RJ45 Frequency Band 2.4~2.4835GHz Power class: RF power 14 dBm (max. EIRP) Internal antenna gain (typical): 3 dBi ±1 dBi Power consimption: up to 5 W Supports 64/128bit WEP, complies with 128 bit WPA (TKIP/AES) Supports SSID broadcast control Cascading up to 5 level (at least) Dimensions: 153 x 100 x 30 mm (W x D x H) Net weight: 103 g Operating Temperature: 0?~40? Storage Temperature: -40~70? Operating Humidity: 10%~90% n...

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Sonos BOOST

S bezdrátovým můstkem Sonos Boost dostáváte základní prvek pro vytvoření domácí sítě, tedy pro připojení systémů Sonos do bezdrátové sítě SonosNet. Poskytuje pokrytí wifi signálu v úhlu 360°, a to i přes stěny a stropy, a neutralizuje rušení sítě z jiných zařízení. Vytvoří se tak vlastní bezdrátová síť, kdy všechny jednotky spolu vzájemně komunikují a můžete je jednoduše ovládat pomocí vašeho tabletu, chytrého telefonu nebo přes aplikaci Sonos Detskop ze stolního nebo přenosného počítače. Hudební systém Sonos vám tak umožní ovládat hudbu ve vaší domácnosti, ať už budete kdekoliv. Sonos Boost snadno připevníte i na zeď, takže nebude nikde překážet.

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR EX6200-100PES

WiFi Technology 802.11ac WiFi PerformanceAC1200 (300 Mbps+900 Mbps)† WiFi Band Dual Band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports Five (5) 10/100/1000 Ethernet ports with auto-sensing technology Number of USB Ports One (1) USB 3.0 port Key Features Extends 2.4 and 5 GHz WiFi signals from existing WiFi routers for better range Dual Band AC1200 Powerful 800 MHz dual core processor 700 mW high-power amplifiers 5dBi high-gain antennas Beamforming+ for improved reliability 5 Gigabit Ethernet ports FastLane™ feature provides high-speed WiFi on both wireless bands and is ideal for HD gaming and video streaming Ease of Use CD-less setup—great for mobile devices Push ‘N’ Connect using Wi-Fi Protected Setup®(WPS)1 Power on/off button Security WiFi Protected Access® (WPA/WPA2-PSK) and WEP Package Conte...

Více informací
od 2 965 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka: 850 nm Max. délka spoje: 550 / 275 m Optický kabel: 50/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 550m, LC, TX:850nm, RX:850nm, multimode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 550 m Typ optického konektoru: 2x LC (Duplex) Vlnová délka pro vysílání - TX: TX:850 nm Vlnová délka pro příjem - RX: RX:850 nm Typ vlákna: multimode Podporované standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hmotnost: 0,12 kg...

Více informací
od 514 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 10km, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, singlemode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 10 km Typ optického konektoru: 2x LC (Duplex) Vlnová délka pro vysílání - TX: TX:1310 nm Vlnová délka pro příjem - RX: RX:1310 nm Typ vlákna: singlemode Podporované standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hmotnost: 0,12 kg

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK MC200CM

TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode

Více informací

TP-LINK TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps

Více informací

Edimax ET-913MSC+

Síťový protokol a konektor typu 1 • GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; • GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže • multimode optický kabel 62.5/125 (OM1); • multimode optický kabel...

Více informací

TP-LINK MC110CS

singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

Více informací

TP-LINK TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps

Více informací

Podobné fráze: