Řetězový kladkostroj je ideální pro zdvihací práce na místech bez přístupu k elektřině, ovládání je jednoduché – ruční pomocí řetězu. Výhodou je velmi snadné použití. Zařízení je vybaveno brzdovým systémem vybaveným třecími kotouči, který umožňuje bezpečnou práci se zařízením a manipulovaným nákladem. Hlavní princip fungování zařízení: - Když je řetěz tažen rukou, kolo se otáčí ve směru hodinových ručiček, tlačí na třecí kotouče a rohatkový kotouč na držák brzdy a způsobuje otáčení těchto částí.... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Řetězový kladkostroj je ideální pro zdvihací práce na místech bez přístupu k elektřině, ovládání je jednoduché – ruční pomocí řetězu. Výhodou je velmi snadné použití. Zařízení je vybaveno brzdovým systémem vybaveným třecími kotouči, který umožňuje bezpečnou práci se zařízením a manipulovaným nákladem.

Hlavní princip fungování zařízení:

- Když je řetěz tažen rukou, kolo se otáčí ve směru hodinových ručiček, tlačí na třecí kotouče a rohatkový kotouč na držák brzdy a způsobuje otáčení těchto částí. Hnací hřídel otáčí hřebenem, pastorkovým hřídelem a blokovacím hřebenem. Tímto způsobem se aktivuje mechanismus, který umožňuje zvedání nákladu pomocí řetězu. Zařízení je vybaveno brzdovým systémem vybaveným třecími kotouči, umožňujícími bezpečnou práci se zařízením a manipulovaným břemenem.

Technické parametry:

- Typ: Řetězový naviják

- Materiál: ocel

- Maximální zatížení: 2000kg

- Barva: černá, červená

- Rozměry balení: 272 x 182 x 190 mm

- Hmotnost: 12 kg 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KRAFT&DELE