REXhry Divukraj

97 %
(31 hodnocení)

Sbíráte suroviny, za které můžete stavět budovy, jak je farma, škola či věž a přivádět do města obyvatele, jako jsou hokynář, farmář či dokonce král. To vše v malebném světě, který z této hry dělá jednu z nejlépe vypadajících her na trhu. Hra ale vizuálně mate tělem, nejde rozhodně o dětskou hru, spíše o středně náročnou strategii. Důležité je nejen budování městečka pomocí speciálních míst v lese, kde jsou kolem řeky umístěny stanoviště s hromádkami surovin, které získáte výměnou za karty. Neméně... Celý popis

Koupit za 1 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sbíráte suroviny, za které můžete stavět budovy, jak je farma, škola či věž a přivádět do města obyvatele, jako jsou hokynář, farmář či dokonce král. To vše v malebném světě, který z této hry dělá jednu z nejlépe vypadajících her na trhu. Hra ale vizuálně mate tělem, nejde rozhodně o dětskou hru, spíše o středně náročnou strategii.

Důležité je nejen budování městečka pomocí speciálních míst v lese, kde jsou kolem řeky umístěny stanoviště s hromádkami surovin, které získáte výměnou za karty. Neméně podstatná je i příprava na další roční období, protože po zimě se probudí pouze dvě zvířátka, která mají hlad a je potřeba je zabezpečit, aby mohli absolvovat koloběh roku a znovu rozšířit svoje počty.

Obsah hry:

- 128 Karet tvorů a staveb (48 unikátních karet)

- 16 Kartiček událostí

- 11 Kartiček lesa

- 30 Lesních plodů

- 30 Větviček

- 25 Pryskiřice

- 20 Oblázků

- 30 Žetonů bodů

- 20 Žetonů "obsazeno"

- 24 Dřevěných figurek

- 1 Osmistěnná kostka

- 1 Hrací deska, Skládací strom a dílky počátečních událostí

Počet hráčů: 1-4
Herní doba: 75 minut
Doporučený věk: 13+

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RexHry
Věk od 13 let
Počet hráčů 1 - 4
Typ rodinné
Délka hry 75 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka RexHry
Rok vydání 2019
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty