Milujete kotníkové boty? Co byste říkaly na tento model v univerzální černé barvě? Pohodlné zimní boty RIEKER s kulatou a dostatečně širokou špičkou. Vyšší, mohutnější podešev, na vnitřní straně funkční zip pro snadnější obouvání, zatepleno černým delším chlupem, na vnější straně ozdobný zip a našité logo výrobce, prošití v černé barvě. Výška podpatku pod patou je cca 4 cm. Výška boty je cca 25 cm. Obuv značky RIEKER díky technologii Antistress má lehkou a flexibilní podešev, která tlumí otřesy... Celý popis

Koupit za 1 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Milujete kotníkové boty? Co byste říkaly na tento model v univerzální černé barvě?

Pohodlné zimní boty RIEKER s kulatou a dostatečně širokou špičkou. Vyšší, mohutnější podešev, na vnitřní straně funkční zip pro snadnější obouvání, zatepleno černým delším chlupem, na vnější straně ozdobný zip a našité logo výrobce, prošití v černé barvě. Výška podpatku pod patou je cca 4 cm. Výška boty je cca 25 cm.

Obuv značky RIEKER díky technologii Antistress má lehkou a flexibilní podešev, která tlumí otřesy při došlapu, šetří vaše klouby a páteř a snadno se přizpůsobí každé noze. Určitě stojí za vyzkoušení!

Materiál: vnější - kombinace textilu a syntetiky, podšívka a stélka - textil, podešev - syntetika

Upozornění: Při nošení a údržbě volnočasové obuvi se řiďte pokyny od výrobce.
Zobrazit více

Bazarové nabídky