Klasické kozacky provedení hladké kuže a syntetiky. Pružná kuže je užita v chodidlové cásti boty, v lýtkové pak je užita syntetika. Podšívka vcetne stélky je zateplena mikrofleecem. Podešev je syntetická a flexibilní. Výška podešve je cca 1cm, výška podpatku je cca 3,5 cm. Výška kozacky od podešve nahoru je 39 cm. Obvod lýtka je cca 39 cm u velikosti 38. Lýtková cást odpovídá šíri M. Rieker Německá značka kvalitní a efektivní obuvi určená pro celodenní nošení. Vzhledem ke zkušenostem s výrobou... Celý popis

Koupit za 2 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klasické kozacky provedení hladké kuže a syntetiky. Pružná kuže je užita v chodidlové cásti boty, v lýtkové pak je užita syntetika. Podšívka vcetne stélky je zateplena mikrofleecem. Podešev je syntetická a flexibilní. Výška podešve je cca 1cm, výška podpatku je cca 3,5 cm. Výška kozacky od podešve nahoru je 39 cm. Obvod lýtka je cca 39 cm u velikosti 38. Lýtková cást odpovídá šíri M.

Rieker

Německá značka kvalitní a efektivní obuvi určená pro celodenní nošení. Vzhledem ke zkušenostem s výrobou obuvi od roku 1874 nabízí oblíbené Rieker boty, vstřebávání nárazů při chůzi, minimální váhu, přizpůsobení se objemu chodidla v průběhu dne nehledě na stále se vyvíjející nové technologie, které ihned aplikuje za nejrozumnější ceny.
Zobrazit více

Parametry

Značka Rieker
Barva černá
Materiál kůže